گندمـــ پرس :دکتر بندانی بعنوان رئیس جدید دانشگاه سیستان و بلوچستان منصوب شد.     وی اما در کمتر از 24 ساعت دو تغییر مهم در سطح معاونین دانشگاه انجام داد تا نشان دهد که با برنامه , هدف  و توپ پر به میدان امده است , حال در آینده ای نزدیک این اهداف بهتر […]

گندمـــ پرس :دکتر بندانی بعنوان رئیس جدید دانشگاه سیستان و بلوچستان منصوب شد.

 

moarefe

 

وی اما در کمتر از 24 ساعت دو تغییر مهم در سطح معاونین دانشگاه انجام داد تا نشان دهد که با برنامه , هدف  و توپ پر به میدان امده است , حال در آینده ای نزدیک این اهداف بهتر نمایان خواهد شد.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از مهر , معرفی رییس جدید نوید امید تازه ای برای دانشگاهی داشت که چند سالی با سرپرست اداره می شد و دلسوزان دانشگاهی برگزاری این معارفه را نویدی در راه رفع کاربردی چالش و مشکلات دانشگاه می دانستند.

 رییس جدید دانشگاه در کمتر از ۲۴ ساعت که به صورت رسمی معرفی شده بود، دو معاون پژوهشی و فناوری و آموزشی را عوض کرد.

بنا براین گزارش , طی حکمی از سوی دکتر بندانی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان، دکتر درمحمد کردی تمندانی مندانی به سمت سرپرست حوزه معاونت پژوهشی و فناوری و ‌دکتر فرحناز مهنا به سمت سرپرست حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سیستان و بلوچستان منصوب شدند.

این اتفاق در حالی رخ داد که روز گذشته سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: در دانشگاه‌ها نیاز به یک فضای آرام و منطقی و قانونمند داریم تا فرصتی برای تبادل نظر و آموختن از هم داشته‌ باشیم، دانشگاه فرصت مناسبی برای همه اقشار و اقوام و گروه‌های مختلف است که با هم ارتباط برقرار کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه