گندمــ پرس : نمایندگان مجلس شورای اسلامی  در سال منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی روزهای پرکاری را می گذرانند و سعی دارند بیش از سه سال اول با ابزاری که در دست دارند مشکلات منطقه خود را مطرح و از وزرا توضیح بخواهند تا هم مشکلات مرتفع و هم در کمتر از ده  ماه به انتخابات این […]

گندمــ پرس : نمایندگان مجلس شورای اسلامی  در سال منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی روزهای پرکاری را می گذرانند و سعی دارند بیش از سه سال اول با ابزاری که در دست دارند مشکلات منطقه خود را مطرح و از وزرا توضیح بخواهند تا هم مشکلات مرتفع و هم در کمتر از ده  ماه به انتخابات این مهم در اذهان مردم باقی بماند.

به گزارش گندمـ پرس به نقل از خانه ملت ,  سعی مسه نماینده استان در مجلس شورای اسلامی با تذکراتی به وزرای آموزش و پرورش , نفت , کشور , صنعت , معدن و تجارت و راه و شهرسازی تذکر دادند.

جدگال نماینده چابهار به وزیر آموزش و پرورش در مورد لزوم بازنگری در تصمیم جابه‌جایی مکان مدرسه شهید مصطفی خمینی با دبیرستان دخترانه شهرستان چابهار تذکر داد.

جدگال نماینده چابهار به وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد لزوم رسیدگی به عدم بیمه کردن کارگران شرکت پتروشیمی چابهار تذکر داد.

پشنگ نماینده خاش به وزیر نفت تذکر داد و بر تسریع در گازرسانی شهرهای خاش و زاهدان تأکید کرد. وی همچنین به وزیر آموزش و پرورش در مورد لزوم حمایت جدی از کارمندان دولت به ویژه معلمان که گاهی شاهد شهادت این قشر پرتلاش به دست مزدوران خارجی هستیم تذکر داد.

کاشانی نماینده زاهدان به وزیر راه و شهرسازی در مورد توضیح علت تخصیص هواپیمای نامناسب برای پروازهای استان سیستان و بلوچستان تذکر داد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه