روایت شکایت ازیونس ده مرده،ازسوی رییس منابع طبیعی

 • کد خبر : 31512
 • ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰
روایت شکایت ازیونس ده مرده،ازسوی رییس منابع طبیعی

گندم پرس:پس از درج مطلبی در رسانه های منطقه سیستان مبنی برمحکومیت آقای دهمرده مدیرمسول سابق سایت گندم پرس به یکسال حبس تعزیری و دوسال ممنوعیت ازکاررسانه ای جمعی از رسانه های منطقه سیستان،در جهت حمایت از اصحاب قلم و رسانه و جوان مطالبه گری که نیت خدمت وکمک به منطقه را داشته، به سراغ […]

گندم پرس:پس از درج مطلبی در رسانه های منطقه سیستان مبنی برمحکومیت آقای دهمرده مدیرمسول سابق سایت گندم پرس به یکسال حبس تعزیری و دوسال ممنوعیت ازکاررسانه ای جمعی از رسانه های منطقه سیستان،در جهت حمایت از اصحاب قلم و رسانه و جوان مطالبه گری که نیت خدمت وکمک به منطقه را داشته، به سراغ مهندس فرقانی رییس اداره منابع طبیعی زابل وخانم دکترعالی نماینده ی مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی رفته وخواستار حل مشکل شدیم.
 
در محضر ایشان توضیحاتی مبنی براینکه مطلب فوق جای برخوردخصمانه نداشته وشکایت شما جامعه رسانه ای رانگران کرده است عنوان شد که پاسخ این عزیزان بدین شرح به اطلاع مخاطبان می رسد: 
 
بنده پس از درج مطلب اولیه جوان متخصص در راستای پاسخگویی، جوابیه ای ارایه دادم و جناب دهمرده مطلب دیگری درپاسخ بنده منتشر نمودند و در ادامه راه مطلبی دیگر تحت عنوان جوابیه نیشگــون به نامه محبت آمیز رییس اداره منابع طبیعی به گندم پرس منتشر و برخی مطالب که بی انصافانه درج شده بود و از طریق جوابیه با مستندات رد نموده بودیم مجددا تاکید و تکرار شد. 
 
با اینحال و با وجود اصرار ایشان بر انتشار عمومی آنچه صحت نداشت، بنده قبل ازشکایت وحتی بعداز شکایت چندین مرتبه  از طریق برادرشان و دیگران،خواستار بررسی موضوع و برگزاری نشست جهت حل مشکل ومطرح کردن واقعیات بودم تا سوتفاهمی باقی نماند.
 
اما دوست عزیزمان جناب دهمرده که گویا هدف دیگری را دنبال می نمودند، خواستار همین اتفاق و پیگیری قانونی بودند،که ما نیز به ناچار،برای روشن شدن حقیقت امر و اثبات حقانیت در اجرای وظیفه ای که در قبال مردم داشتیم و باید درست انجام می شد، خواسته و راهی را که ایشان پیش پایمان نهادند، علیرغم میل باطنی، دنبال نمودیم .
 
در واقع عدم همراهی برادر رسانه ای مان که منطقا، باید دنبال روشن شدن حقایق می بودند تا در قلم و کلامشان که مخاطبش مردم و جامعه هستند،حقی از کسی ضایع نشود ،باعث کشانده شدن ماجرا بدینجا شد.
 
حال هم اعلام می کنم؛ بنده حاضرهستم درجمع همه شماعزیزان رسانه، درجلسه ای، مباحث مطرح شده رابررسی وطبق آیین مردم داری سیستان حل وفصل نمایم.
 
البته ازدوستانی که در درج موضوع محکومیت آقای دهمرده ، یکطرفه به قاضی رفته و بدون پرداختن به وقایع امر،دست به قلم برده اند،گلایه مندم .
و امیدوارم خداوند به همه شما توفیق دهد تا به رسالت درست و بدون حاشیه وحقانیت خبری خود بپردازید و از سنگری که با اعتماد نظام و مطبوعات اسلامی در آن قرار گرفته اید،در جهت سازندگی بهره بجویید و نه تخریب و سازش
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=31512

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 12در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۲
 1. اگر آقای دهمرده جوابیه شما را منتشر نکرده حق با شماست اما اگر جوابیه شما را درج کرده اند حق با شما نیست و تا جایی که ما میدونیم آقای دهمرده همیشه جوابیه رو درج میکنن.

  • من که در آرشیو گشتم جوابیه ای آقای فرقانی رو پیدا نکردم جناب دهمرده گویا دنبال مسایلی بودند که جوابیه منتشر نکردند.امیدواریم قلم دوستان رسانه رسالتشون زیرسوال نبره

 2. درست است اگر جوابیه داده اند و خواستار انتشار آن از آقای دهمرده شده اند . جوابیه می بایست منتشر می شده . ولی این موضوع را هم باید اضافه نمود که ما که نامهٔ آقای دهمرده را خواندیم در متن آن حرف بی ربطی مشاهده ننمودیم . آدم گاهی اوقات می بایست حقایق را قبول کند . و اگر عملکرد شما درست بوده و مثبت بوده می بایست نتیجهٔ آنرا در انتخابات آتی مشاهده نمود . ولی چیزی که ما از آن مطمئن هستیم این است ، که نتیجهٔ انتخابات به نفع شما نخواهد بود .

 3. آقای رییس دست تو و خانمت برامردم سیستو رو شده
  حیف سانسورچی سانسور می کنه وگرنه حرف دل مردمو از همینجا برات میزدم..

  • سلام خدمت شما دوست عزیز،نخواهیدکه بنده توهین های شمارامنتشرکنم.
   وبرای ماخورده نگیرید که خود نیزسانسورگونه عمل میکنید.
   که اگرجز این بود بانام اصلی خویش نظردرج می فرمودید.
   باتشکر

 4. حرکات خانم عالی درشانشون نبود.شمانون ونک خوردین ونمکدون شکستی اقای فرقانی گه خودتوبنجاری داری .شرمم میادبگم رابطه ای بابنجاردارم.این میزوصندلی ارثیه پدری نیست

 5. با سلام/بنده به نوبه خودم از هر دو طرف(آقای دهمرده وآقای فرقانی)خواهش دارم دوستانه مسئله شان را حل کنند.وزندان فرستادن وممنوعیت کاری رسانه ای هم نه تنهادردی را دوا نخواهد کرد هیج ،
  که دل ها را از هم دور می کند. ماسیستانی هستیم ابائ واجدادمان به همین روش مسائل شان را حل میکردندکه البته بهترین روش ها بوده است.پس انتظار داریم که هرچه سریعتر عزیزان همدیگر را آغوش بگیرند ولحظات زیبایی را خلق کنند. انشاءالله

 6. سلام.
  هرکی خربوزه میخوره پای لرزشم میشینه.
  وقتی خبری منتشر میشه باید فکر عواقبشم باشید.
  خبرهای درست وواقعی اگه منتشر بشه این مشکلات پیش نمیاد.

 7. سرکارخانم بااصراراقای فرقانی درسوال ازفانی مسئله شخصی ایشان رودنبال کردومشخصه که دنبال منافع ومسائل شخصی هستن تامشکلات سیستان اخه تاکجاتیشه به ریشه سیستان،خدابخواددرانتخابات اسفندمردم سیستان جوابتونوواضح میدن منتظرباشید

 8. خانم عالی نشون داد که صلاحیت ندارد که نماینده مردم باشدآبروی هرچی نماینده رو برده .

 9. سلام واقعیات همیشه تلخ است بد مسولین محترم زابل میخورد

 10. با سلام ؛این آقا خواسته با شکایت ازآقای دهمرده عزیز برای خانم دکتر تبلیغ کنه ولی این مردم ولایت مدار را نشناخته انشاالله تا ۷اسفندچیزی نمونده وجواب خوبی دریافت خواهیدکرد.