تاریخ : شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023

رهاسازی 3 میلیون مترمکعب آب جهت حل مشکل کم آبی دامداران و عشایر هامون

  • کد خبر : 26155
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۱
رهاسازی 3 میلیون مترمکعب آب جهت حل مشکل کم آبی دامداران و عشایر هامون

جهت حل مشکل کم آبی عشایر و دامداران حاشیه دریاچه هامون و کوه خواجه میزان سه میلیون لیتر آب رها سازی گردید.  معصومه پرندوار درگفتگو با گندمـ پرس ضمن بیان این مطلب گفت : با توجه به شرایط بحرانی اُفت فشار آب که علت عمده آن استفاده دامداران و عشایر برای احشام است و از […]

_______20140111_1646593349 جهت حل مشکل کم آبی عشایر و دامداران حاشیه دریاچه هامون و کوه خواجه میزان سه میلیون لیتر آب رها سازی گردید.

 معصومه پرندوار درگفتگو با گندمـ پرس ضمن بیان این مطلب گفت : با توجه به شرایط بحرانی اُفت فشار آب که علت عمده آن استفاده دامداران و عشایر برای احشام است و از طرفی بیشترین عشایر نیز در این شهرستان اسکان دارند، مقدار 3 میلیون متر مکعب برای عشایر و دامداران کوه خواجه رهاسازی شده است.

فرماندار هامون افزود: این میزان آب رهاسازی شده، کمک بسیاری خوبی به قشر عشایر و دامداران کرد و از مقدار افت فشار آب در منطقه به ویژه شهر علی‌اکبر نیز کاسته شده است.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=26155

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
  1. خانم فرماندار یه فکری به حال ساخت سوله بانوان که در شهر محمدآباد که توسط یه پیمانکار بومی به بدترین وجه ممکن داره ساخته میشه بکند پول بیت المال داره از بین میرود. جالب اینجاست که هیچ دستگاه نظارتی بر کار این پیمانکار نیست!!!!!

  2. نمی دانم ما چرا اینقدر عادت به خودزنی داریم . تعداد اندکی از مدیران بومی را که در استان مانده اند می بایست توسط خودمان تخریب گردند . تا بهانه ایی برای عزل شان به دیگران بدهیم .

  3. سه میلیون متر مکعب مشکل عشایر را حل نکرد بلکه بدتر کرد چون عشایر قصد تغیر شغل داشتند که این کار مردد کرد کاش آب رها نمی شد تا تصمیم شان عملی و برای همیشه آزاد می شدند

  4. زکی بر دروغهای شاخدار . سه میلیون متر مکعبی که به پایان خط نرسید وخشک شد ومشکل دامداری را حل نکرد ……

  5. 3 میلیون که سهمیه آبدارخانه ماست واسه اینهمه دام وآدم یکم کم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  6. خانم فرماندار3000لیترآب چیزکمی نیست که به هدردادیداین مقدارآب راداخل لوله های آب پمپاژمی کردی تامردم روستاهاازدست بی آبی به شهرفرارنکنندماشاءالله به فکرخوبت منهم داخل یکی ازروستاهای هامون ساکن بودم ولی حالامجبورشدم روستاراترک کنم((فقط کمبودآب باعث ترک روستاوزندگیم شد))