تاریخ : جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱ Friday, 2 December , 2022

رمز موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی مدد الهی است

  • کد خبر : 23521
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶

گندم پرس : خبرگزاری فارس : حجت‌الاسلام کیخا در دیدار با هیئت رئیسه و کارکنان واحد زابل ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی این واحد در سطح منطقه اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی محل رشد بذر ایمان است که با تلاش‌های انجام شده و مراقبت‌های به عمل آمده در سطح کلان مدیریت روزی تبدیل به درختی […]

گندم پرس : خبرگزاری فارس : حجت‌الاسلام کیخا در دیدار با هیئت رئیسه و کارکنان واحد زابل ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی این واحد در سطح منطقه اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی محل رشد بذر ایمان است که با تلاش‌های انجام شده و مراقبت‌های به عمل آمده در سطح کلان مدیریت روزی تبدیل به درختی تنومند خواهد شد که میوه آن اشاعه فرهنگ اسلامی و سایه آن آسایش جامعه را به دنبال خواهدداشت.

امام جمعه زابل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی پیشرفت‌های زیادی داشته و در بسیاری جهات از وزارت علوم پیشی گرفته به طوری که در اقصا نقاط کشور باعث امید در دل جویندگان علم شده است و رمز این موفقیت‌ها مدد الهی است.

رئیس واحد زابل در این دیدار گزارش عملکرد واحد و فعالیت‌های فرهنگی واحد ارائه کرد و گفت: رویکرد حاکم بر دانشگاه آزاد یک رویکرد فرهنگی است و عنوان اسلامی بودن برازنده‌ این دانشگاه است.

محمد مجوزی بیان کرد: اولین انتخابات کانون‌ها و تشکل‌های اسلامی دانشجویان در واحد زابل با حضور پر شور دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی و سیاسی برگزار شد و اظهار امیدواری کرد این کانون‌ها و تشکل‌ها بازوان قدرتمند دانشگاه در فعالیت‌های فرهنگی خواهد بود.

این مسئول افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با صرفه‌جویی‌های انجام شده و تلاش‌های جهادگونه همکاران از زیان‌دهی بیرون آمده و با رشدی جهشی امسال به سوددهی رسیده است.

عضو هیئت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه‌های متعددی برای مجتمع فرهنگی آموزشی سماء نیز آماده اجراست تا این مجتمع نیز از زیان دهی خارج و به سود دهی برسد.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23521

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. سلام…نیشگون محکم
    واقعانم بله درختی تنومندی شده بدون آزمون برو داخل پول بده کاغذ معتبر تحویل بگیر…واسه افرادی که پول دارن خوبه…

  2. مدد الهی یا مدد پول ثروتمندان و کارمندان محتاج مدرک