گـندمـــــ پرس : زاهـدان- ایـرنـا- دبیر هیات والیبال سیستان و بلوچستان گفت: رقابت های والیبال امیدهای کشور به میزبانی استان، پنجم شهریورماه امسال در زاهدان برگـزار مـی شود. ابوالفضل چپروا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره از رقابت ها به مدت 2 روز با حضور نوجوانان والیبالیست کشور در […]

گـندمـــــ پرس : زاهـدان- ایـرنـا- دبیر هیات والیبال سیستان و بلوچستان گفت: رقابت های والیبال امیدهای کشور به میزبانی استان، پنجم شهریورماه امسال در زاهدان برگـزار مـی شود.

ابوالفضل چپروا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره از رقابت ها به مدت 2 روز با حضور نوجوانان والیبالیست کشور در سرسرای ورزشی شهدای هفت تیر زاهدان برگزار خواهد شد.
وی از قهرمانی تیم امید زاهدان در رقابت های استانی خبرداد و افزود: این رقابت ها با حضور 6 تیم از زاهدان، خاش، سراوان، نیکشهر، ایرانشهر و میرجاوه در شهرستان سراوان برگزار شد.
وی ادامه داد: در پایان این رقابت ها به ترتیب تیم های زاهدان، ایرانشهر و خاش عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
دبیر هیات والیبال سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این رقابت ها برای انتخاب تیم های برتر استان به منظور شرکت در مسابقات والیبال امیدهای کشور برگزار شد.
چپروا اظهار داشت: تیم های والیبال مردان و زنان در رده جوانان استان نیز هفته آینده به قم و ایلام برای شرکت در رقابت های کشوری اعزام می شوند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه