گندم پرس : اوشیدا : معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان زابل برنامه های طرح اوقات فراغت دانش آموزی در تابستان امسال را تشریح و افزود: امسال پنج پایگاه تابستانی برای طرح اوقات فراغت دانش آموزی در شهرستان زابل در نظر گرفته شده است. وی با بیان این که طرح غنی‌سازی اوقات […]

گندم پرس : اوشیدا : معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان زابل برنامه های طرح اوقات فراغت دانش آموزی در تابستان امسال را تشریح و افزود: امسال پنج پایگاه تابستانی برای طرح اوقات فراغت دانش آموزی در شهرستان زابل در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که طرح غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان از یکم تیرماه آغاز و تا پایان تابستان ادامه دارد، افزود:برنامه‌های طرح تابستانی غنی سازی اوقات فراغت آموزش و پرورش در قالب رشته‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی در این پایگاه ها در سطح شهر زابل برگزار می‌شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش زابل گفت: این کلاس ها در پایگاه های کانون فرهنگی و هنری المهدی(عج) واقع در خیابان شهید مطهری،کانون تربیتی الزهرا(س) واقع در چهارراه زهک، سالن جمالزهی ،فرهنگ و سالن ورزشی شهید صاحب زاده شهر زابل تشکیل می شوند.

صنعت گل بیان کرد: آموزش قرآن و احکام اعتقادی، مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی، کلاس های هنری و مهارت آموزی، تئاتر، فراگیری زبان خارجه، کامپیوتر ،آموزش رشته های رزمی،کشتی ،تنیس ،فوتبال ، تکواندو، شطرنج و آمادگی جسمانی را از برنامه های پایگاه های تابستانی اوقات فراغت دانش آموزان عنوان کرد.

وی غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان دانش آموز را با توجه به تهاجم فرهنگی بسیار ضروری عنوان کرد و افزود: غفلت ورزیدن از ساعت اوقات فراغت این قشر عظیم خسارات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت بنابراین با توجه به اهمیت موضوع از اکنون باید به فکر در این خصوص بود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه