گندمــ پرس : وزیر پرتلاش بهداشت , درمان و آموزش پزشکی برای دومین بار طی ماههای اخیر به سیستان سفر می کند تا ساختمان بیمارستانهای زهک و هیرمند را افتتاح نماید. دو سفر پی در پی وزیر به سیستان را می توان نشان از توجه ویژه وی به مشکلات مناطق محروم کشور دانست که جای […]

گندمــ پرس : وزیر پرتلاش بهداشت , درمان و آموزش پزشکی برای دومین بار طی ماههای اخیر به سیستان سفر می کند تا ساختمان بیمارستانهای زهک و هیرمند را افتتاح نماید.

دو سفر پی در پی وزیر به سیستان را می توان نشان از توجه ویژه وی به مشکلات مناطق محروم کشور دانست که جای تقدیر و تشکر دارد و ان شالله که این تقدیر و تشکر بنوعی دراین سفر به وی منتقل شود.

یکی از مباحث مطروحه در چند ماه گذشته مساله احداث هنرستان بهیاری سیستان می باشد که از زمانی که مطرح شده است بسیار مورد توجه خانواده های دانش آموزان قرار گرفته و بسیار امیدوار هستند تا این مهم هر چه سریعتر به سرانجام برسد تا فرزندانشان بتوانند با تحصیل دراین دبیرستان به فردایی بهتر امید داشته باشند.

پس از پیگیریهای مثبتی که از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل و رئیس آموزش و پرورش صورت گرفت گویا صدور مجوز نهایی این دبیرستان منوط به مشخص کردن فضای آموزشی آن از سوی دانشگاه علوم پزشکی زابل شده است که حال با عنایت به نزدیک شدن به فصل ثبت نام اینگونه دبیرستانها( نیمه خردادماه) بنظر می رسد هر چه سریعتر دراین خصوص باید اعلام نظر و هماهنگی لازم صورت گیرد و پیشنهاد می شود اگر مشکلی فراتر از اختیارات دانشگاه علوم پزشکی زابل دراین حوزه وجود دارد , باید در سفر وزیر محترم بهداشت , درمان و آموزش پزشکی این مساله بصورت ویژه مورد بحث قرار گیرد.

بدون شک اگر این خواسته و تامین اعتبار جهت احداث این دبیرستان از وزیری توانا همچون دکتر هاشمی مطالبه شود , وی مساعدت لازم دراین خصوص را انجام خواهد داد.

احداث دبیرستان بهیاری سیستان دراین برهه از زمان بسیار ضروری و مهم بنظر می رسد و بدون شک تلاش و یا کم کاری در راه اندازی آن در اذهان مردم ماندگار و تاریخی خواهد شد .

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه