گندمــــ پرس : نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی مردم سیستان اجرایی شدن منطقه آزاد تجاری است.   به گـــزارش گندمــــ پرس ، سید باقر حسینی ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه سیستان که با حضور معاون اول رئیس جمهور و جمعی از […]

گندمــــ پرس : نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی مردم سیستان اجرایی شدن منطقه آزاد تجاری است.

 

به گـــزارش گندمــــ پرس ، سید باقر حسینی ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه سیستان که با حضور معاون اول رئیس جمهور و جمعی از مسئولان ملی و استانی در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد، اظهار کرد: فقر و بیکاری و به دنبال آن مهاجرت در منطقه سیستان بیداد می‌کند.

 

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی افزود: اقـدامات زیربنایی طرح آبیاری به وسیله لوله  در سال‌های گذشته انجام و در این دولت آغاز شده است.

 

این مسئول ادامه داد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه سیستان اقدامات بسیار خوبی برای توسعه آغاز شده است.در حال حاضر 50 درصد مردم منطقه سیستان با یارانه زندگی می‌کنند و تنها راه برون رفت از این شرایط اجرایی شدن منطقه آزاد تجاری سیستان است.

 

حسینی تاکید کرد: کلنگ‌زنی یک کارخانه در سیستان از خواسته‌ها و مطالبات مهم مردم منطقه بود که قرار بود با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ‌زنی شود که انجام نشد، که البته در این سفر نیز برای این مراسم برنامه‌ریزی شده بود که بازهم اجرایی نشد. / فارس

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه