گندمــــ پرس : دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: به زودی در زابل مرکز ترک اعتیاد پسران راه‌اندازی می‌شود که اقدامات اولیه آن توسط سازمان بهزیستی استان در حال اجرا است.     به گزارش گندمـــ پرس به نقل از (ایسنا)، منطقه سیستان وبلوچستان، محمدهادی مرعشی در جلسه شورای هماهنگی […]

گندمــــ پرس : دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: به زودی در زابل مرکز ترک اعتیاد پسران راه‌اندازی می‌شود که اقدامات اولیه آن توسط سازمان بهزیستی استان در حال اجرا است.

 

 

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از (ایسنا)، منطقه سیستان وبلوچستان، محمدهادی مرعشی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان‌ اظهار کرد: در شش ماه نخست امسال 91 تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده که در مقایسه با شش ماه سال گذشته 67 درصد افزایش داشته است.

 

 

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی با 47 تن کشفیات 22 درصد افزایش نسبت به شش ماه گذشته داشته افزود: در شش ماه امسال موفق به دستگیری 700 خرده فروش مواد مخدر شده‌ایم.

 

 

وی اضافه کرد: جمع‌آوری 36 نفر از معتادان کارتن خواب، ترخیص 54 نفر از بیماران، شناسایی دو مرکز غیرمجاز و جمع‌آوری آنها، شناسایی چهار مرکز غیرمجاز که به زودی جمع‌آوری می‌شود از برنامه‌های اجرا شده در سال جاری است.

 

 

مرعشی در پایان خواست تا با تصدی‌گری پلیس نیروی انتظامی و پشتیبانی دفتر قضایی و با درخواست مردم نسبت به ترک فرزندان خانواده‌هایی که اعتیاد دارند و دارای تمکن مالی هستند اقدام شود تا با بستری کردن آنها در مراکز خصوصی دارای مجوز ترک اعتیاد کمتر شاهد رشد مراکز غیرمجاز ترک اعتیاد در استان باشیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه