گندمـــــ پرس : وجود طوفان شدید همراه با گرد و خاک مردم مسیر دو کیلومتری از روبروی دادگستری تا مزار شهدای گمنام شهرستان هیرمند را راهپیمایی کردند.     به گـــزارش گندمــــ پرس ، مردم ولایت مدار شهرستان هیرمند امروز پس از نماز سیاسی عبادی جمعه در پی حادثه روز گذشته منا در عربستان و […]

گندمـــــ پرس : وجود طوفان شدید همراه با گرد و خاک مردم مسیر دو کیلومتری از روبروی دادگستری تا مزار شهدای گمنام شهرستان هیرمند را راهپیمایی کردند.

11-300x225 

 

به گـــزارش گندمــــ پرس ، مردم ولایت مدار شهرستان هیرمند امروز پس از نماز سیاسی عبادی جمعه در پی حادثه روز گذشته منا در عربستان و همچنین بی صلاحیتی آل سعود در مدیریت حج راهپیمایی کردند.

 

 

نماز جمعه بهانه ای بود تا مردم اعتراض خود را به اتفاقات دیروز منا داشته باشند و برای لحظاتی در کنار هم به ناتوانی آل سعود در مدیریت حج اعتراض کنند.

 

5-300x225

 

مردم سیستان امروز علی رغم توفان شن و افزایش ریزگردها، ماسک به دهن در این حرکت خودجوش مردمی شرکت کردند و اعتراض خود را با حضور در خیابان نشان دادند.

 

5-300x225

 

آنان در این مراسم با فریاد شعارهای «آل سعود خائن است»، «الله اکبر» و «آل سعود ننگت باد» نسبت به اتفاقات دیروز واکنش نشان دادند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه