راهپیمایی مردم زابل در حمایت از مردم مظلوم یمن

  • کد خبر : 23919
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
راهپیمایی مردم زابل در حمایت از مردم مظلوم یمن

گندمــ پرس :  قشرهای مختلف مردم مومن و شهید پرور زابل با برگزاری راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آل سعود، مرگ بر آمریکا و اسراییل جنایات آل سعود علیه مردم مظلوم و بی دفاع یمن را محکوم کردند.     مردم همیشه در صحنه زابل پس از اقامه نماز جمعه در این راهپیمایی که […]

گندمــ پرس :  قشرهای مختلف مردم مومن و شهید پرور زابل با برگزاری راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آل سعود، مرگ بر آمریکا و اسراییل جنایات آل سعود علیه مردم مظلوم و بی دفاع یمن را محکوم کردند.

n00037562-r-b-000

 

 

مردم همیشه در صحنه زابل پس از اقامه نماز جمعه در این راهپیمایی که از مصلی المهدی (عج) تا تقاطع بهداشت برگزار شد، از مردم مظلوم یمن حمایت کردند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل در حاشیه این راهپیمایی به خبرنگار ایرنا گفت: مردم مسلمان و آگاه یمن بدلیل اینکه بدنبال احقاق حقوق خودش هستند و می خواهند خود برسرنوشت کشورشان حاکم باشند متاسفانه مورد هجمه کشورهای خارجی قرار گرفته اند.

هوشنگ ناظری افزود: آل سعود با تایید و حمایت آمریکا و اسراییل جنایات زیادی را علیه مردم مظلوم یمن مرتکب شده است اما باید بدانند که مردم یمن حقوق خود را خواهند گرفت و سرنوشت کشورشان را در دست می گیرند. فرماندار شهرستان ویژه زابل از حضور پرشور مردم زابل در این راهپیمایی قدردانی کرد.

رییس شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی زابل نیز به خبرنرگار ایرنا گفت: امروزه فتنه ای در میان مسلمین افتاده که عرصه امتحان و آزمون برای همه آزادی خواهان جهان به ویژه مسلمانان شده است و یقین داریم که آل سعود بازنده این فتنه است زیرا این رژیم با کشتار وقیحانه انسانهای بی گناه و غیر نظامی و نسل کشی در یمن آب به آسیاب آمریکا و صهیونیست می ریزد.

حجت الاسلام محسن عارفی افزود: از سازمانهای بین المللی به عنوان دایه دار حقوق بشر انتظار می رود اقدام عاجل و فوری برای جلوگیری از این جنایات انجام داده و آل سعود را به میز مذاکره بکشانند.

وی یادآور شد: حمایت و پشتیبانی از مردم مظلوم یمن یک تکلیف انسانی است و باید از همه امکانات در جهت ترمیم و دفاع یمنی ها استفاده شود.

قطعنامه پایانی روز همبستگی ملت ایران با مردم یمن در پایان این راهپیمایی قرائت شد.((ایرنا))

 
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23919

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. مردم همیشه در صحنه سیستان یک بار هم برای دفاع از حقوق أولیه خودشون راهپیمایی کنن یمن رو بیخیال فقط یاد گرفتیم شعار بدیم

  2. کاشکی مردم زابل همین قدر که بفکر مطلومان جهان هستن واسه مطلومیت خودشون هم راهپیمایی می کردن شاید کسی صدایشان را می شنید