گندمـــــ پرس : الهـام آبتین رئیس اداره محیط زیست زابل موفق به دریافت جایزه پیشگامی حفاظت IUCN (هـری مسل ) شد.   به گــــزارش گندمـــــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در سـومین نشست روسای گروه های تخصصی IUCN ( اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت) در ابوظبی، الهام آبتین […]

گندمـــــ پرس : الهـام آبتین رئیس اداره محیط زیست زابل موفق به دریافت جایزه پیشگامی حفاظت IUCN (هـری مسل ) شد.

 

به گــــزارش گندمـــــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در سـومین نشست روسای گروه های تخصصی IUCN ( اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت) در ابوظبی، الهام آبتین موفق به دریافت جایزه هری مسل برای پیشگامی در حفاظت (Harry Messel Award for Conservation Leadership) در سـال 2015 شـد.

 

 

هــری مسل فیزیکدان متولد کانادا به مدت طــولانی رییس گروه متخصصان کروکدیل بود که در سال 2004 جایزه ای را در راستای خدمات رسانی و انجام خدمات شاخص به این گونه در خطر انقراض تاسیس کرد و به جایزه ‘ هــری مسل’ معروف شد.

 

 

این انتخاب به دلیل اقدامات برجسته و پیشگامانه وی در خصوص فعالیت و مطالعات علمی در خصوص گونه تمساح مردابی در استان سیستان و بلوچستان و عضویت وی در گروه تخصصی کروکودیل بوده است.

 

الهام آبتین در حال حاضر مسئولیت اداره محیط زیست شهرستان زابل را بر عهده دارد.

 

وی رئیس اداره محیط زیست طبیعی سیستان و بلوچستان،کارشناس مسئول زیستگاه ها و امور مناطق استان، کارشناس مسئول امور حیات وحش و آبزیان استان، مسئولیت دبیرخانه کارگروه تخصصی هامون، دبیر شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، مسئول تهیه سند توسعه محیط زیست استان، مدرس دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان ، تهیه و تدوین مقالات و گزارشات علمی و تحقیقاتی در سطوح ملی و بین المللی را در کـارنامه کاری خود دارد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه