گندم پرس:دیوار مهربانی که یکی از نوآورانه و انسان‌دوستانه‌ترین خلاقیت‌های مردمی است و چندیست در بسیاری از نقاط کشور  با شعار «نیاز  نداری بذار، نیاز داری بردار» راه اندازی شده بود.     به ابتکار مجمع حامیان مردمی سیستان در میدان شهرداری و روبروی خانه ی معلم  زابل جهت کمک به نیازمندان و تامین البسه افراد […]

گندم پرس:دیوار مهربانی که یکی از نوآورانه و انسان‌دوستانه‌ترین خلاقیت‌های مردمی است و چندیست در بسیاری از نقاط کشور  با شعار «نیاز  نداری بذار، نیاز داری بردار» راه اندازی شده بود.


 
IMG-20160105-WA0003
 
IMG-20160105-WA0004

به ابتکار مجمع حامیان مردمی سیستان در میدان شهرداری و روبروی خانه ی معلم  زابل جهت کمک به نیازمندان و تامین البسه افراد بی بضاعت خصوصا  در این شبهای  سرد زمستان، راه‌اندازی شد.

بر روی این دیوارها بنرهایی با شعار «لازم داری بپوش، لازم نداری بپوشان» یا «نیاز داری بردار، نیاز نداری ببخش» به چشم می‌خورد تا  علاوه بر مشارکت دادن و تشویق مردم به کمک به افراد بی‌بضاعت و نیازمند تلاشی باشد جهت نهادینه کردن فرهنگ کمک به نیازمندان و دست گیری از آنها و میعادگاهی است برای مردمی که می‌خواهند مهربانی را تمرین کنند.
 
 افراد متمایل به شرکت در این امر خدا پسندانه می توانند لباس ها و کیف و  کفشی را به آن نیاز  ندارند را در این مکانها قرار دهند

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه