گندمـــــ پرس : دست اندرکاران همایش هنر و ادبیات سیستان  با حسین مسگرانی، مدیرکل محترم فرهنگ وارشاداسلامی دیدار کردند.   به گــزارش گندمــــ پرس در این دیداری که هنرمندان ودست اندرکاران همایش هنر و ادبیات سیستان باجناب مسگرانی مدیرکل محترم فرهنگ وارشاداسلامی داشتند, حسینی دبیرهمایش اظهار کـــرد : آسیب شناسی فرهنگی کوتاهی در ارتباط با […]

گندمـــــ پرس : دست اندرکاران همایش هنر و ادبیات سیستان  با حسین مسگرانی، مدیرکل محترم فرهنگ وارشاداسلامی دیدار کردند.

IMG-20150822-WA0013

 

به گــزارش گندمــــ پرس در این دیداری که هنرمندان ودست اندرکاران همایش هنر و ادبیات سیستان باجناب مسگرانی مدیرکل محترم فرهنگ وارشاداسلامی داشتند, حسینی دبیرهمایش اظهار کـــرد : آسیب شناسی فرهنگی کوتاهی در ارتباط با پیشینه و شرایط فرهنگی و هنری  منطقه وجود دارد .

۲۰۱۵۰۸۱۹_۱۷۵۱۲۹

وی  گــزارش جامعی از روند پیگیری و پیش روی همایش، جلسات و رایزنی های انجام شده و مسولان کارگروهها  ارائه داد .

در ادمــه معاونت فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سرکار خانم جعفری به بررسی مسایل پیرامون برگزاری همایش پرداختند.

۲۰۱۵۰۸۱۹_۱۷۵۱۵۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی جناب آقای مسگرانی با خوش آمدگویی به هنرمندان ،اصحاب رسانه و حاضران در جلسه ا زبرگزاری همایش ابرازخرسندی نموده ،درباره لزوم اجرای آن مطالبی را مطرح وحمایت همه جانبه خود را از این اتفاق بزرگ اعلام داشتند.

۲۰۱۵۰۸۱۹_۱۷۵۱۴۳

  سیدعلی حسینی دبیر همایش ، مطالبی را در خصوص چگونگی اجرا و اهمیت برگزاری برنامه ارائه و همینطور سرکار خانم شهنوازی دبیر اجرایی همایش به ذکر توضیحاتی درباره ی بخش پژوهش و مقاله نویسی در کارگروههای مختلف پرداختند و آقای مظلوم هنرمند بخش انیمیشن از ارزش گذاری هنر سیستان و بلوچستان و اتحاد اقوام سخن گفتند.

۲۰۱۵۰۸۱۹_۱۷۵۱۲۰

این جلسه که با حضور اساتید و هنرمندان استانی در رشته های مختلف هنری،اصحاب قلم و رسانه و مسولان و مدیران ارشد حوزه فرهنگ و هنر استان در کنار هم و به حمایت از هم بود، نوید از رخدادهای خوب  در عرصه فرهنگ و هنر استان می داد و گامی شایسته برای آغاز کار مدیریت جدید بود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه