تاریخ : یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ Sunday, 4 June , 2023

دیـدار صمیمی اعضــای هیئت تحـریـریه ی گندمــــ پرس با امـام جمعـه محتـرم زابــل

  • کد خبر : 27693
  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳
دیـدار صمیمی اعضــای هیئت تحـریـریه ی گندمــــ پرس با امـام جمعـه محتـرم زابــل

گنـــدمــــ پــــرس: اعضـای هیئت تحـریریـه گندمــــ پرس با حضـور در دفتـر امام جمعـه زابـل با ایشان دیدار کــردند.     در  این دیـــدار که یک ساعت بطــول انجــامید ابتـدا مهندس طباطبایی مــدیرمسئول جـدید گندمــــ پرس با توجه به تغـییرات حکـایت جدید گندمــــ پرسی هــا به معــرفی اعضا و رویکـــرد جدید گندمـــ پرس توضیحاتی خــدمت امام […]

گنـــدمــــ پــــرس: اعضـای هیئت تحـریریـه گندمــــ پرس با حضـور در دفتـر امام جمعـه زابـل با ایشان دیدار کــردند.

 

gandompresiha

 

در  این دیـــدار که یک ساعت بطــول انجــامید ابتـدا مهندس طباطبایی مــدیرمسئول جـدید گندمــــ پرس با توجه به تغـییرات حکـایت جدید گندمــــ پرسی هــا به معــرفی اعضا و رویکـــرد جدید گندمـــ پرس توضیحاتی خــدمت امام جمعه محــترم ارائــه دادنــد .

 

در ادامــه هــر یک از اعضا گـــزارش مختصری از رونـــد بـــرنامه هــای جـــدید پایگــاه خبـــری و مشــکلات منطـقه سیستــان ارائه کــردند .

 

IMG-20150831-WA0005

 

در پایان حجت الاسـلام کیخا امـام جمعه زابل ضمن تشـکر از حضـور گندمـــ پرسی هـا در دفتر ایشان اظـهار امیدواری کردند که مـردم و بخصـوص رسانه های سیستان بیش از گــذشته مطالبه گری نمایند و پیگیرامورات مربوط به سیستان باشند.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=27693

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
  1. امام جمعۀ خیلی خوبی داریم باید قدرش را بدانیم . ایشان شخصیتی شجاع و با ایمان هستند و از روزی که آمده اند در سخن و عمل نشان داده اند که بیشتر از هر مسئول دیگری به فکر سیستان و مردمان سیستان هستند .

  2. خدا قوت عزیزان زحمتکش

  3. واقعا امام جمعه قدرتمندی داریم از همه مهمتر اینکه شجاعه نترسه حرفش رو میزنه و پیگیری هم میکنه انشالله موفق باشه

  4. شیرین صحبت کردن کار زیاد دشواری نیست من وشما هم می توانیم سخنوران خوبی باشیم مهم منتج شدن گفتمان اصل موضوع است یعنی صحبت نشات گرفته از کار کارشناسی باشد تا بتواند با توجه به ظرفیت های موجود امکان نتیجه بخش بودن آن میسر گردد نه اینکه خارج از توانایی باشد وانتظارات به عمل آمده را برآورده نکند اینجاست که نارضایتی بوجود می اید البته مواردی هم است که جای تشکر دارد از قبیل تذکر امام جمعه محترم در مورد منطقه آزاد که در حال به ثمر رسیدن است.

    • سلام محمد آقا.سعی بر این است که مطالب با مشورت و اندیشه باشد.تکرار مطلب همیشه مضر نیست بلکه اگر مدیریت شود تبدیل به گفتمان شده منتج به مطالبه ی عمومی میشود.البته بنده پذیرای نصایح و تذکرات دلسوزانه ی شما هستم.موفق باشید

  5. از امام جمعه عزیز و پیگیر شهرستان صمیمانه تشکر می کنم/ایشان نماینده مقام معظم رهبری در شهرستان هستند/و از وظایف اصلی ایشان همین یاداوری مشکلات فراوانی است که متاسفانه به دلیل بی تدبیری در سیستان دارد تبدیل به یک بحران خطرناک می شود/امیدوارم مسئولین محترم با درایت و برنامه ریزی جلو این تدوام سقوط و تخریب منطقه سیستان را بگیرند/ من به عنوان یک کارمند هنوز ندیدم فرماندار محترم شهرستان بعد از دو سال فرمانداری یکبار بیاید و ببیند مشکلات ادارات سیستان چیه /چهار سال است هنوز ندیدم یک نماینده بیاید مشکلات ادارات را به صورت تخصصی و کارشناسی بررسی و پیگیر حل مشکلات انها بشود/اداره ای که در تامین اب فضای سبز خودش مانده و درختان چهل ساله در ان اداره در حال خشکیدن است چطور مشکلات سیستان را حل می کند/ شرکت اب و خاک سیستان که باید بر اساس اساسنامه ان روز بروز تقویت می شد درست جلوی چشمان ما منحل شد پس چه کسی برنامه های مستمر مدیریت این سرزمین را در حوزه اب و خاک باید دنبال بکند/وظیفه نماینده و مسئول شهرستان پس چیست/……اگر مسئولین شهرستان و نمایندگان قانون را وارد بودند بر اساس ظرفیت های قانونی بالا دستی نظام می توانستند بزرگترین سازمان اجرایی را در این منطقه شکل بدهند/….

  6. امام جمعه ی ما یک فرصت مناسب است برای سیستان میبایست مسولین محترم ازاین فرصت نهایت بهره راببرندبیان مشکلات سیستان ویاداوری ان به مسولین بصورت مستمرحکایت ازنگاه دلسوزانه ایشان به سیستان دارد واین خودش نعمت است که میبایست قدران رادانست