گنـــدمــــ پـرس : اعضـای هیئت تحـریریـه گندمــــ پرس با حضـور در دفتـر مـدیر آموزش وپرورش شهرستان هـیرمـند با ایشان دیدار کــردند.     دراین دیدار صمیمانه که ساعتی بطول انجامید ابتدا مدیر مسئول و سایر اعضـای هیات تحریریه گندمــــ پرس ، قبولی دانش آمــوز هیرمنـدی را به کادر آموزشی و اداری شهرستان هیرمند تبریک گفتند […]

گنـــدمــــ پـرس : اعضـای هیئت تحـریریـه گندمــــ پرس با حضـور در دفتـر مـدیر آموزش وپرورش شهرستان هـیرمـند با ایشان دیدار کــردند.

 

 

دراین دیدار صمیمانه که ساعتی بطول انجامید ابتدا مدیر مسئول و سایر اعضـای هیات تحریریه گندمــــ پرس ، قبولی دانش آمــوز هیرمنـدی را به کادر آموزشی و اداری شهرستان هیرمند تبریک گفتند ودر ادامـه اهـداف و برنامـه های گندمــ پرس ,  مشکلات آمـوزشــی  و سـوالات وپیشنهاداتی  را بیان و راهکارهای نیز به ایشـان ارائـه شد.

 

 IMG-20150911-WA0002

 

سارانی مـدیر آموزش وپرورش شهرستان هیرمند  نیز ضمن تقدیر و تشکر از تیم گندمـــ پرس ، گفت : رسانه ها چشم هـای تیزبین جامعه هستند که با هنر خود مشکلات جامعه را شناسایی و بیان می کنند.

 

 

وی به بیان نحوه شناخت خود از این رسانه پرداخت  و توصیه های نیز جهت بهتر شدن ارایه کرندد و اظهار خرسندی نموند از تیم جــوان گـندمــــ پرس که پیـگیر مشکلات ومعظلات جامعه و منطقه سیستان هستند.

 

 

در ادامه ایشان نیز ضمن برشمردن برخی از مشکلاتی که نیاز دارد رسانه ها بیش از دیگر مسائل بدان بپردازند بیان کردند .

 

IMG-20150911-WA0007

 

سارانی در پاسخ به سوال اینکه آیا بابت ثبت نام هزینه ای هم از دانش آموزان گرفته می شود ، افزود : هیچ یک از مدارس  شهرستان هیرمند هزینه ای بابت ثبت نام از دانش آموزان دریافت نمیکنند مگـر مدارس خاص که مصوبات قانونی خود را دارند .

 

 

وی  درباره لباس فرم  دانش آموزان اظهار کـــرد : با پیگیری های انجام شده انشاالله برای دانش آموزان محروم وضعیف از خیرین کمک خواهیم گرفت وبرای سایرین نیز با کمترین هزینه انشاالله لباس تهیه خواهـد شد.

 

 

 

ایشان در ادامـه از  برگــزاری کلاس های علمی برای کسب رتبه های برتر کنکور در هیرمند خبر داد و افزود : هدف از اجرایی کردن این طرح را بالا بردن سطح علمی دانش اموزان منطقه بیان کرد و گفت : این طرح به منظور کسب نتیجه مطلوب دانش آموزان متوسطه سوم و چهارم در امتحانات نهایی و کنکور در این شهرستان اجرایی شد. دانش آموزان نخبه سراسر شهرستان در دو پایگاه ویژه خواهران و برادران آموزش داده می شوند.

 

 

وی در پایان ازبرطرف کردن  مشکلات فضای آموزشی در شهرستان هیرمند با کمک برخی خیرین ومشارکت اداره خبر داد واظهار کرد : این اداره آمادگـی شنیدن وپیگیری مشکلات آموزشی و اداری  را دارد و مجدانه این مشکلات را تا برطـرف کردن آنها پیگیری خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه