گندمـــ پرس : اعضای هیات تحریریه گندمـــ پرس به دیدار فرماندار ویژه زابل رفتند.       دراین دیدار صمیمانه که ساعتی بطول انجامید ابتدا گندمــ پرسی ها از اهداف و برنامه های آینده گندمــ پرس , از مشکلات شهرستان زابل مطالبی را بیان کردند و راهکارهای نیز به ایشان ارائه شد. مهندس ناظری فرماندار […]

گندمـــ پرس : اعضای هیات تحریریه گندمـــ پرس به دیدار فرماندار ویژه زابل رفتند.

 

333

 

222

 

دراین دیدار صمیمانه که ساعتی بطول انجامید ابتدا گندمــ پرسی ها از اهداف و برنامه های آینده گندمــ پرس , از مشکلات شهرستان زابل مطالبی را بیان کردند و راهکارهای نیز به ایشان ارائه شد.

مهندس ناظری فرماندار ویژه زابل نیز ضمن تقدیر و تشکر از تیم گندمـــ پرس به بیان نحوه شناخت خود از این رسانه پرداخت  و توصیه های نیز جهت بهتر شدن کار به آنان ارائه کرد.

ایشان نیز ضمن برشمردن برخی از مشکلاتی که نیاز دارد رسانه ها بیش از دیگر مسائل بدان بپردازند , گفت : سعی کنید بیش از گذشته و بیش از آنچه درتوان خود حس میکنید به مشکلات مردم و منطقه بپردازید و صدای این مردم را به گوش مسئولین برسانید.

وی در پایان نیز از دیدگاه مثبت استاندار سیستان و بلوچستان نسبت به سیستان نکاتی را بیان نمودند و اظهار امیدواری کردند  که سیستان باحمایت و برنامه های دولت جدید در آینده روزهای بهتری را تجربه خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه