گندمـــ پرس :اعضای هیات تحریریه گندمــ پرس با حضور در دفتر امام جمعه زابل با ایشان دیدار کردند. پس از دریافت مجوز رسمی فعالیت گندمــ پرس (خبر) و همچنین جهت تشریح و  همفکری درخصوص برگزاری همایش دو سالگی گندمــ پرس که قرار است با محوریت تجلیل از برترین های حوزه رسانه سیستان برگزار شود […]

 

گندمـــ پرس :اعضای هیات تحریریه گندمــ پرس با حضور در دفتر امام جمعه زابل با ایشان دیدار کردند.

پس از دریافت مجوز رسمی فعالیت گندمــ پرس (خبر) و همچنین جهت تشریح و  همفکری درخصوص برگزاری همایش دو سالگی گندمــ پرس که قرار است با محوریت تجلیل از برترین های حوزه رسانه سیستان برگزار شود , دیداری با امام جمعه معزز زابل که همواره پشتیبان گندمــ پرسی ها بوده اند انجام شد.

IMG_0057

 

در این دیدار ابتدا از سوی گندمــ پرسی ها مسائل مختلف حوزه کاری بیان و در پایان نیز حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل ضمن تشکر از حضور گندمــ پرسی ها در دفتر ایشان اظهار امیدواری کردند که مردم و بخصوص رسانه های سیستان بیش از گذشته مطالبه گری نمایند و پیگیرامورات مربوط به سیستان باشند.

تجلیل از جوان مطالبه گر در همایش گندمــ پرسی ها به انتخاب امام جمعه زابل

پس از اینکه همایش تجلیل از برترین های حوزه رسانه سیستان برای ایشان تشریح شد , حجت الاسلام کیخا اعلام آمادگی کردند که دراین زمینه همکاری نمایند.

همچنین مقرر شد مبحث مربوط به انتخاب جوان مطالبه گر که قرار است دراین همایش مورد تقدیر قرار گیرد با انتخاب مستقیم ایشان صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه