گندمــ پرس : معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: اولویت اول در ناجا رسیدگی به مشکلات و ارتقاء وضعیت امنیتی سیستان و بلوچستان است و تلاش بر این است که در حد توان از نیروی انتظامی در این استان حمایت شود.   به گزارش گندمــ پرس به نقل از فارس , سردار سرتیپ پاسدار محمود […]

گندمــ پرس : معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: اولویت اول در ناجا رسیدگی به مشکلات و ارتقاء وضعیت امنیتی سیستان و بلوچستان است و تلاش بر این است که در حد توان از نیروی انتظامی در این استان حمایت شود.

13940208000095_PhotoA

 

به گزارش گندمــ پرس به نقل از فارس , سردار سرتیپ پاسدار محمود تشکری وارد شهرستان زابل شد و پس از استقبال از سوی فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان و فرمانده مرزبانی استان ضمن بازدید از مرزهای جنوب شرقی کشور با خانواده شهید «سیاسر مقدم» دیدار کرد.

سردار تشکری و هیئت همراه در ادامه با حضور در جلسه تقویت فرماندهی استان سیستان و بلوچستان که با حضور معاونین ناجا و فرماندهی، معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی انتظامی استان برگزار شد، ضمن تقدیر از افزایش مؤلفه‌های امنیتی در این استان گفت: همان طور که شاخص‌ها نشان می‌دهد از زمان حضور سردار رحیمی در استان سیستان و بلوچستان شاهد تحرک و پیشرفت بسیار خوبی در این استان بوده‌ایم و فارغ از شاخص‌های امنیتی که وضعیت خوبی پیدا کرده‌، بهبود یافته و یا رو به بهبود است در داخل سازمان هم اقدامات خوبی در بحث مسائل صیانتی، معیشتی و ارتقاء روحیه کارکنان انجام شده است.

سردار تشکری با اشاره به تعامل‌، همکاری و همدلی موجود بین فرماندهی انتظامی و مرزبانی این استان تصریح کرد: علاوه بر تعامل بسیار خوبی که فرماندهی این استان با حفاظت و عقیدتی دارد، تعامل، همکاری و همدلی بین مرزبانی و انتظامی نیز نشان از نگاه مثبت و تمرکز به اصل مأموریت است.

وی با اشاره به شرایط ویژه سیستان و بلوچستان بیان داشت: با توجه به این که استان نیازمند کمک و اقدامات اساسی است باید با یک مدیریت جهادی و همدلی، همزبانی و هم‌افزایی از شرایط سخت عبور کرد.

معاون هماهنک کننده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: اولویت اول در ناجا رسیدگی به مشکلات و ارتقاء وضعیت امنیتی سیستان و بلوچستان است و تلاش بر این است که در حد توان از نیروی انتظامی در این استان حمایت شود.

سردار تشکری با اشاره به روحیه بالا در کارکنان نیروی انتظامی این استان اظهار داشت: قطعا تلاش این عزیزان در این منطقه با این شرایط موجود نشان از تلاش جهادی آنان است.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی در پایان روحیه ایثار و شهادت را از ویژگی‌های شاخص پلیس در این استان عنوان کرد و افزود: باب شهادت در ناجا از این استان باز شده ‌و کارکنان نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان دارای روحیه شهادت و ایثار هستند که این روحیه باعث افزایش خیر و برکت در ناجا شده است

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه