شهرگندمــــ : در پی اعتراضات بجا و بحق امام جمعه فهیم زابل , معاونت میراث فرهنگی استان با ایشان دیدار کرد. به گزارش شهرگندمـــ به نقل از دفتر امام جمعه زابل ,  در این دیدار که با حضور سند گل معاونت میراث فرهنگی استان درمحل دفتر امام جمعه زابل برگزار گردید , حجت الاسلام کیخا […]

شهرگندمــــ : در پی اعتراضات بجا و بحق امام جمعه فهیم زابل , معاونت میراث فرهنگی استان با ایشان دیدار کرد.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از دفتر امام جمعه زابل ,  در این دیدار که با حضور سند گل معاونت میراث فرهنگی استان درمحل دفتر امام جمعه زابل برگزار گردید , حجت الاسلام کیخا به نکاتی در رابطه با صنعت گردشگری اشاره نمودند و گلایه های خود در خصوص عملکرد میراث فرهنگی استان را نیز تکرار کردند.

IMG_0064

بنا براین گزارش حجت الاسلام کیخا دراین دیدار گفت : ما پیگیریم تا میراث فرهنگی زابل تبدیل به اداره کل شود و یا حداقل به معاونت تبدیل شود و از مسئول میراث فرهنگی میخواهیم دراین زمینه اقدامی انجام دهند.
ایشان با بیان اینکه شهر سوخته سرمایه ای بزرگ برای این استان است افزودند: چرا ما در زمینه شهر سوخته قدمی بر نمی داریم،شهر سوخته یکی از منابع با ارزش این استان است و باید از طرفیتهای آن استفاده شود. با استفاده از ظرفیت های شهر سوخته می توان فقر این مردم را از بین برد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه