گــندمــــ پـرس : فرماندار و مسئولین شهرستان زابل با حضور در منزل شهید جمشید دانایی فر با خانواده وی دیدار و گفتگو کردند. به گــزارش گندم پرس هوشنگــ ناظری به همراه سایر مسئولین شهرستان زابــل صبح یکشنبه 9 فــروردین مـــاه با حضور در منزل این شهید با خانواده و نزدیکـان وی گفتگـو  و دلجویی کــردنــد. […]

گــندمــــ پـرس : فرماندار و مسئولین شهرستان زابل با حضور در منزل شهید جمشید دانایی فر با خانواده وی دیدار و گفتگو کردند.

IMG-20150329-WA0005

به گــزارش گندم پرس هوشنگــ ناظری به همراه سایر مسئولین شهرستان زابــل صبح یکشنبه 9 فــروردین مـــاه با حضور در منزل این شهید با خانواده و نزدیکـان وی گفتگـو  و دلجویی کــردنــد.

IMG-20150329-WA0006

IMG-20150329-WA0001

گروهک تروریستی موسوم به جیش‌العدل 17 بهمن‌ ماه سال گذشته پنج مرزبان ایرانی را در منطقه جکیگور شهرستان سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان ربودند.

با تلاش مسئولان چهار سرباز وظیفه محمد نظامی، جمشید تیموری، سجاد زهانی، رامین حضرتی در 17 فروردین سال 93 از چنگال این گروهک تروریستی رهایی یافتند.

استوار دوم جمشید دانایی‌فر توسط این گروهگ به گروگان گرفته شد و در نهایت توسط این جلادان به درجه رفیع شهادت رسید.

با تلاش شبانه‌ روزی و مستمر اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات سیستان  و بلوچستان و دستگیری تنی چند از عوامل به شهادت رساندن جمشید دانایی‌فر از پرسنل مرزبانی سیستان و بلوچستان به‌ دست عناصر گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب، پیکر مطهر شهید پس از گذشت یک سال با همکاری مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در تاریخ 29 اسفندماه 93 به کشور منتقل  و در تاریخ 4 فرودین ماه 94در شهرستان هامون تشییع و به خاک سپرده شد.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه