گــندمـــ پــرس : فرماندار ویژه شهرستان بمنظور بررسی مشکلات خانواده چهار قلوی شهر زابل با حضور در منزل آنان از نزدیک در جریان نحوه نگهداری از این چهار قلوها و نیازهای پیش رویشان قرار گرفت . به گــزارش گندمـــ پرس با توجه به تولد چهار قلوها، سه پسر و یک دختر در زابل و لزوم […]

گــندمـــ پــرس : فرماندار ویژه شهرستان بمنظور بررسی مشکلات خانواده چهار قلوی شهر زابل با حضور در منزل آنان از نزدیک در جریان نحوه نگهداری از این چهار قلوها و نیازهای پیش رویشان قرار گرفت .

IMG-20150220-WA0003

به گــزارش گندمـــ پرس با توجه به تولد چهار قلوها، سه پسر و یک دختر در زابل و لزوم بررسی و رسیدگی به شرایط و وضعیت آنها از لحاظ معیشتی و درمانی، هوشـنگــ ناظــری فرماندار ویِـژه شهرستان زابــل با حضور در منزل چهار قلو ها، ضمن تبریک به این خانواده، مسـایل و مشـکلات آنان را مورد بررسـی قـرار داد.

نــاظری فرماندار ویژه شهرستان زابــل در این دیدار به تـمامی ادارات مربوطــه تأکــید کردند تا حدی که می توانند به این خــانواده کمک کنند.

IMG-20150220-WA0013

امـین سـالارزاده پدر این چهار قلوها درباره وضعیت شغلی خود گفت : راننده ماشین های سنگین هستم و ماهیانه 700 هزار تومان حقوق دریافت می کنم و در منزل استیجاری زندگی می کنیم .

پدر چهار قلوها ادامه داد: پول شیر خشک و پوشک آن ها تقریباٌ 2 میلیون تومان در هر ماه می باشد که این مبلغ بغیر از هزینه های دیگر شامل دارو ، پرستار و… است.

IMG-20150220-WA0016

گــندمــ پرس از تمام مردم خیر و نوعدوست سیستان درخواست دارد کمک‌های خیرخواهانه خود را از این خانواده دریغ نورزند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه