گندمـــ پرس : صبح امروز دیدار عیدانه مقامات اجرایی استان با استاندار سیستان و بلوچستان انجام شد . به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری صبح امروز دیدار عیدانه مقامات دستگاههای اجرایی با استاندار انجام شد . در این دیدارها مدیران کل دستگاههای اجرایی ، فرمانداران ، بخشداران و شهرداران به طور […]

گندمـــ پرس : صبح امروز دیدار عیدانه مقامات اجرایی استان با استاندار سیستان و بلوچستان انجام شد .

به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری صبح امروز دیدار عیدانه مقامات دستگاههای اجرایی با استاندار انجام شد . در این دیدارها مدیران کل دستگاههای اجرایی ، فرمانداران ، بخشداران و شهرداران به طور جداگانه با استاندار دیدار داشتند .

علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تبریک سال نو ، از تلاش مجموعه مدیریت استان در ارائه خدمات سال 93 تشکر کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای مسئولین استان از آنها خواست با جدیت و تلاش مضاعف برنامه های کاری سال 94 را پیگیری نمایند . وی تأکید کرد : امسال باید مضاعف بیندیشیم و تلاش کنیم فکرمان را به وسعت حق مردم وسعت دهیم .

مهندس هاشمی توفیقات تیم مذاکره کننده هسته ای را در مذاکرات هسته ای و اثبات حقانیت نظام اسلامی ایران در پیشبرد اهداف صلح آمیز هسته ای و رفع تحریم های ظالمانه و ناعادلانه را که موجب به ارمغان آوردن بهاری نیکو برای ملت شد را تبریک گفت .

استاندار اظهار داشت : بی شک تیم مذاکره کننده هسته ای در سایه تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان توانست موفقیتی بزرگ را در آغازین روزهای سال جدید را به ارمغان آورد و شادی و حلاوت بهار را بر کام ملت بنشاند.

وی افزود : سال جدید را با اتفاقات نیکویی آغاز کردیم که از آن جمله جاری شدن آب از افغانستان به سمت ایران و موفقیت های هسته ای ایران است که شروعی خوب در آغازین روزهای سال جدید است .

استاندار اضافه کرد : امروز توانستیم به برکت همدلی و هم زبانی به این توفیقات برسیم و اخلاق مداری و حق طلبی را به ابرقدرتهای جهان اثبات کنیم .

گفتنی است در این دیدار صمیمی مدیران برای آغاز سال کاری جدید که به فرموده مقام معظم رهبری سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نام گرفته است اعلام آمادگی کردند .

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه