تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ Monday, 15 August , 2022

دیدار اعضای شورای شهر زاهدان با استاندار

  • کد خبر : 23057
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰

گندمــ پرس : اعضای شورای اسلامی شهر زاهدان با استاندار دیدار و گفتگو کردند . به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری در این دیدار که به مناسبت شروع سال نو و برنامه های اجرایی سال جدید برگزار شد علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان با تبریک دستاوردهای هسته ای ایران […]

گندمــ پرس : اعضای شورای اسلامی شهر زاهدان با استاندار دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری در این دیدار که به مناسبت شروع سال نو و برنامه های اجرایی سال جدید برگزار شد علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان با تبریک دستاوردهای هسته ای ایران افزود :پیامد مذاکرات هسته ای در عرصه جهان دستاوردی بود که نگاه جهان را به ایران تغییر داد و به یک معنا صیقلی بر آثار خصمانه آمریکا به ایران است .

مهندس هاشمی افزود : ایران توانست نگاهها را منطبق با شأن انسان شکل دهد و توانست حقانیتش را به اثبات برساند و با حضور آگاهانه حضورش را در عرصه بین المللی اثبات کند .

استاندار سیستان و بلوچستان افزود : بی اثر بودن سایر گزینه ها و تمکین از روش دیپلماسی اولین دستاورد این مذاکره بود که بسیار ارزشمند است وحداقل آثار آن ثبات امنیت و آرامش است .

مهندس هاشمی تصریح کرد : دولت در عرصه سیاست خارجی به خوبی عمل کرد ورویکرد حمایتی مقام معظم رهبری همواره پشتیبان روند مذاکرات بود و ان شاء الله این دستاوردها را قدر بدانیم و بتوانیم در مسیر سیاست حمایتی از دولت ؛ همدل و همزبان به دولت یاری و مدد بدهیم .

وی اضافه کرد : مردم بعد از 35 سال اکنون می دانند ضرورتشان چیست و این دستاورد حاصل همدلی است که امسال به آن نام گذاشته شده است . استاندار ادامه داد : دولت هرآنچه را که در قبال ملت متعهد شده گام به گام به پیش می برد اما اجرای همه تعهدات در بستر زمان میسر میشود .

مهندس هاشمی گفت : در عرصه داخلی نیز دولت توانست بدون چاپ اسکناس و بدون استقراض از بانک مرکزی نرخ تورم را کاهش دهد و موجبات ثبات و آرامش را در جامعه فراهم آورد .

وی اضافه کرد : دولت تلاش می کند تا دروازه رقابت با جهانیان را مطابق به شان و منزلت ایرانی به روی ایرانیان باز کند .

استاندار تصریح کرد : باید تلاش کنیم به نقشمان عمل کنیم و بتوانیم موجبات تداوم این شادابی را فراهم آوریم .

وی خطاب به اعضای شورای شهر تأکید کرد : بخشهای توانمند را بشناسید و موضع فعالی را دراین بخشها اتخاذ کنید .

در ابتدای این دیدار نیز ناروئی رئیس شورای شهر زاهدان به بیان مسائل و مشکلات و نیازمندیهای مربوط به شهر زاهدان پرداخت

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23057
  • دیدگاه‌ها برای دیدار اعضای شورای شهر زاهدان با استاندار بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.