گندمـــ پرس :  استاندار سیستان و بلوچستان به همراه نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان و تعدادی از مسئولین در دیدارهای جداگانه با خانواده شهید کاوه و خانواده جانباز جهانتاب دیدار و گفتگو کرد .به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری , مهندس هاشمی با حضور در منزل شهید کاوه و […]

گندمـــ پرس :  استاندار سیستان و بلوچستان به همراه نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان و تعدادی از مسئولین در دیدارهای جداگانه با خانواده شهید کاوه و خانواده جانباز جهانتاب دیدار و گفتگو کرد .
به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری , مهندس هاشمی با حضور در منزل شهید کاوه و جانباز جهانتاب ، با آنها دیدار و دلجویی کرد .
استاندار در این دیدار با تبریک میلاد حضرت زینب (س) اسوه صبر و پایداری گفت : همانگونه که حضرت زینب (س) نقش خود را در برابر مصائب واقعه کربلا ایفاء کرد و پیام آورخون شهیدان کربلا بود ، خانواده شهدا نیز در تحمل مصائب دنباله رو راه زینب (س) هستند .
وی افزود : نظام اسلامی ما مدیون خون شهداست و هرچه داریم از برکات خانواده معظم شهداست .
مهندس هاشمی گفت : مجموعه بنیاد شهید که توفیق خدمت به خانواده معظم شهدا را دارد اگر با نگاه اداری فعالیت کند از خدمت بازمانده است .
وی اضافه کرد : هر آنکس که خود را در محضر خداوند ببیند عنایت خداوند به او معطوف می شود و لحظه به لحظه حیات او عبادت می شود .
ایت ا… سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان نیز در این دیدار مقام و منزلت شهید کاوه را بسیار رفیع دانست و افزود : شهید کاوه مصائب و شکنجه های زیادی را تحمل کرد تا به درجه رفیع شهادت نائل آمد .
گفتنی است شهید کاوه در سی دیماه 84 توسط گروهک عبدالمالک به گروگان گرفته شده و پس از تحمل شکنجه های بسیار در دست این گروهک در سال 85 به شهادت رسید . 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه