گــنــدمـــ پــرس : ساعاتی قبل بی احتیاطی و عدم توجه به سرعت مجاز و سبقت غیر مجاز در محور زابل به زاهدان، منجر به برخورد شاخ به شاخ دو خودروی سواری پژو در حوالی منطقه تاسوکی و کشته شدن 5 نفر از هم استانی ها و زخمی شدن 5 نفر شد.       جاده […]

گــنــدمـــ پــرس : ساعاتی قبل بی احتیاطی و عدم توجه به سرعت مجاز و سبقت غیر مجاز در محور زابل به زاهدان، منجر به برخورد شاخ به شاخ دو خودروی سواری پژو در حوالی منطقه تاسوکی و کشته شدن 5 نفر از هم استانی ها و زخمی شدن 5 نفر شد.

 

IMG-20151209-WA0015

 

IMG-20151209-WA0016

 

جاده ای که یکی از جاده‌های پرخطر کشور است و روزانه اتفاقات ناگواری در آن رخ می‌دهد به طوری که به جاده مرگ معروف شده است. با وجود اینکه غریب به یک دهه از شروع پروِژه ی دوبانده شدن این جاده می گذرد هنوز این جاده به سرانجام نرسیده و در کنار فرهنگ بد رانندگی مردم،قربانی می گیرد.

 

یکی از آرزوهای دیرینه مردم منطقه دو بانده شدن جاده بوده، جاده‌ای که به ظاهر 200کیلومتر بیشتر نیست ولی در هر متر از این جاده ،برای همشهریان و هموطنان خاطرات تلخی رقم خورده است. با مراجعه به آمار فوریت‌های پزشکی می‌توانیم آمار تصادفات منجر به فوت، قطع عضو یا مصدومیت هموطنان عزیزمان را دریافت کنیم، آماری که واقعا آن‌قدر تلخ و تکان‌دهنده است که هیچ انسانی حاضر به دریافت و قبول آن نیست و هر فردی از این منطقه دل به این جاده می‌سپارد هم خودش نگران تصادف است و هم خانواده‌اش دلهره تصادف در جاده را دارد.

امید است مسئولان کشوری، استانی برای ادامه باند دوم جاده همت جهادی به خرج داده تا با افتتاح باند دوم این جاده لبخند رضایت بر لب مردم این منطقه بنشیند و بیش از این شاهد پرپر شدن عزیزانمان نباشیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه