شهرگندمـــ : دهواری یکی از سه نماینده استان در شورای عالی استانها بعنوان عضو هیات رئیسه جدید این شورا انتخاب شد. به گزارش شهرگندمـــ مسعود دهمرده نماینده دیگر استان در شورای عالی استانها با بیان این خبر گفت : نمایندگان استان در شورای عالی استانها با اتحاد  و همدلی پیگیر حل مشکلات حوزه شهر و […]

شهرگندمـــ : دهواری یکی از سه نماینده استان در شورای عالی استانها بعنوان عضو هیات رئیسه جدید این شورا انتخاب شد.

به گزارش شهرگندمـــ مسعود دهمرده نماینده دیگر استان در شورای عالی استانها با بیان این خبر گفت : نمایندگان استان در شورای عالی استانها با اتحاد  و همدلی پیگیر حل مشکلات حوزه شهر و روستا در استان هستند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

دهمرده در ادامه افزود حال نیز با توجه به حضور یکی از اعضای شورای عالی استان بعنوان عضو هیات رئیسه شورای عالی کشور بی شک کارها بهتر از گذشته پیش خواهد رفت.

وی در پایان این مصاحبه اشاره ای هم به جلسه  اعضای شورای عالی استانها بادکتر نوبخت معاون رئیس جمهور داشت و گفت : دراین جلسه بنده به فرصت ها وتهدیدهای استان را برای ایشان تشریح کردم.

IMG-20141231-WA0019_resized_1

 به گزارش شهرگندمـــــ دهمرده در این دیدار گفت : بنده مفتخرم که دراستان سیستان و بلوچستان زندگی میکنم , از شهرستان هیرمند در نقطه صفر مرزی درخدمت شما هستیم که شما خودتون از نزدیک مشکلات و طوفانهای آنچنانی را از نزدیک مشاهده فرموده اید.

بنده تشکر میکنم از مسئولین  دولت بخصوص شخص رئیس جمهور که پیگیر مشکلات ماهستند

استان ما با داشته های که دارد محروم نیست اما استفاده لازم از داشته ها نشده , بهترین سواحل در چابهار , بهترین نقاط گردشگری از جمله شهر سوخته که باید برای آنها برنامه ریزی شود که از این رکود خارج شویم

ما درخواست داریم که جهت نصب توربین های بادی در سیستان که تحقیقات نشان داده که انرژی بادی میتواند موفق باشد برنامه ریزی لازم صورت گیرد تا مزرعه توربینهای بادی فعال شود.

بهترین معادن استان خصوصا درجنوب استان را داریم که هیچ اقدام موثری صورت نگرفته

درتمامی دنیا مرزنشین آسوده ترین افراد هستند و باید هم همینطور باشد که مرزنشینان باید در رفاه باشند که بتوانند از مرز مراقبت کنند

همچنین در پایان خواهشمندم تامین اعتبار سد ماشکید را لطفا مورد توجه قرار دهید

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه