گروهی نقش تخریبچی و گروهی دیگر ماله کش، تخریبچی ها دائما در حال جنگ و لجبازی با ارتش تخریبچی طرف مقابل و ماله کشان نیز در حال ماست...

گندم خبر: چند هفته ای است که بعد از ۳ سال نمایندگان ما به خویش آمده اند و دیگر کانال های تلگرامیشان از تبریک و تسلیت گفتن ایام پا را فراتر گذاشته اند و محتوای دیگری نیز منتشر می نمایند.

 

گویی دو بزرگوار در این ایام پایانی عمر نمایندگی خویش با یکدیگر مسابقه لجبازی گذاشته اند که بگویند “من بهتر و فعال ترم از آن دیگری”

 

کانال ها و سایت های حامی نمایندگان هم نیز به یکباره همچون قارچ سر از خاک برآورده اند و هر کدام به شیوه خود تلاش بر بزرگ نمایی تلاش های ناچیز و دیرهنگام نماینده خویش را دارند.

 

طرفداران هر ۲ طرف گویی آرایش نظامی گرفته اند تا به هرشکل ممکن طرف مقابل را ضربه کنند.

 

گروهی نقش تخریبچی و گروهی دیگر ماله کش، تخریبچی ها دائما در حال جنگ و لجبازی با ارتش تخریبچی طرف مقابل و ماله کشان نیز در حال ماست مالی گاف هایی که گاه و بی گاه روانه فضای مجازی میشود.

 

هر ۲ طیف نیز خود را حق جو، خدا جو و مطالبه گر حق ضایع شده از مردم می خوانند اما اگر فردی بی طرفانه، بدون حب و بغض به اعمال هر ۲ آن ها بنگرد متوجه خواهد شد که اصل مشکل مردم همین بزرگواران هستند.

 

همان هایی که در محراب و منبر یک شیوه دارند و زمانی که راهی خلوت میشوند شیوه ای دیگر، همان سیاه نمایانی که مشکلات مردم را کیسه ای کرده اند برای پیشبرد اهداف شخصی خود.

 

جنابان نماینده؛ ۳ سال از بهارستان رفتن گذشت، ۳ سالی که همراه شد با تباهی عمر آن هایی که به شما اعتماد و بلیط رفتن به تهران و مجلس را برایتان مهیا نمودند.

 

چه شد که در این ایام گذشته نطق هایتان کور گشته بود و گویی مهر بر دهان ها و قلب هایتان کوفته اند اما به یکباره در این ماه های پایانی نطقتان باز شده است؟

 

مردم سیستان بدانید و آگاه باشید که این نطق ها فقط و فقط همچون نوش داروی بعد از مرگ سهرآب هایی است که در سیستان زندگیشان به فنا رفت.

 

مردم سیستان بدانید و آگاه باشید آنکه ۳ سال را در سکوت و خفقان گذرانده حال نیز به دنبال هموار نمودن راهی برای آینده خویش است.

 

و اما در آخر باید گفت:

خدا کند که مردمان دیارمان دیگر فریب ظاهر نمایی ها و قسم های دروغین را نخورند.

 

خدا کند که مردمان دیارمان برای یکبار هم که شده احساسات را کنار بگذارند و با درایت تصمیم بگیرند.

 

خداکند که بزرگان طوایف به خاطر دنیای خویش باعث خرابی دنیای عده ای ضعیف نشوند.

 

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاه
سیدمحمدکاظم حسینی طباطبائی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه