تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 11 August , 2022

دلیل این حجم از تلاش در واپسین ایام عمر نمایندگی چیست؟

  • کد خبر : 46233
  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
دلیل این حجم از تلاش در واپسین ایام عمر نمایندگی چیست؟
گروهی نقش تخریبچی و گروهی دیگر ماله کش، تخریبچی ها دائما در حال جنگ و لجبازی با ارتش تخریبچی طرف مقابل و ماله کشان نیز در حال ماست...

گندم خبر: چند هفته ای است که بعد از ۳ سال نمایندگان ما به خویش آمده اند و دیگر کانال های تلگرامیشان از تبریک و تسلیت گفتن ایام پا را فراتر گذاشته اند و محتوای دیگری نیز منتشر می نمایند.

 

گویی دو بزرگوار در این ایام پایانی عمر نمایندگی خویش با یکدیگر مسابقه لجبازی گذاشته اند که بگویند “من بهتر و فعال ترم از آن دیگری”

 

کانال ها و سایت های حامی نمایندگان هم نیز به یکباره همچون قارچ سر از خاک برآورده اند و هر کدام به شیوه خود تلاش بر بزرگ نمایی تلاش های ناچیز و دیرهنگام نماینده خویش را دارند.

 

طرفداران هر ۲ طرف گویی آرایش نظامی گرفته اند تا به هرشکل ممکن طرف مقابل را ضربه کنند.

 

گروهی نقش تخریبچی و گروهی دیگر ماله کش، تخریبچی ها دائما در حال جنگ و لجبازی با ارتش تخریبچی طرف مقابل و ماله کشان نیز در حال ماست مالی گاف هایی که گاه و بی گاه روانه فضای مجازی میشود.

 

هر ۲ طیف نیز خود را حق جو، خدا جو و مطالبه گر حق ضایع شده از مردم می خوانند اما اگر فردی بی طرفانه، بدون حب و بغض به اعمال هر ۲ آن ها بنگرد متوجه خواهد شد که اصل مشکل مردم همین بزرگواران هستند.

 

همان هایی که در محراب و منبر یک شیوه دارند و زمانی که راهی خلوت میشوند شیوه ای دیگر، همان سیاه نمایانی که مشکلات مردم را کیسه ای کرده اند برای پیشبرد اهداف شخصی خود.

 

جنابان نماینده؛ ۳ سال از بهارستان رفتن گذشت، ۳ سالی که همراه شد با تباهی عمر آن هایی که به شما اعتماد و بلیط رفتن به تهران و مجلس را برایتان مهیا نمودند.

 

چه شد که در این ایام گذشته نطق هایتان کور گشته بود و گویی مهر بر دهان ها و قلب هایتان کوفته اند اما به یکباره در این ماه های پایانی نطقتان باز شده است؟

 

مردم سیستان بدانید و آگاه باشید که این نطق ها فقط و فقط همچون نوش داروی بعد از مرگ سهرآب هایی است که در سیستان زندگیشان به فنا رفت.

 

مردم سیستان بدانید و آگاه باشید آنکه ۳ سال را در سکوت و خفقان گذرانده حال نیز به دنبال هموار نمودن راهی برای آینده خویش است.

 

و اما در آخر باید گفت:

خدا کند که مردمان دیارمان دیگر فریب ظاهر نمایی ها و قسم های دروغین را نخورند.

 

خدا کند که مردمان دیارمان برای یکبار هم که شده احساسات را کنار بگذارند و با درایت تصمیم بگیرند.

 

خداکند که بزرگان طوایف به خاطر دنیای خویش باعث خرابی دنیای عده ای ضعیف نشوند.

 

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاه
سیدمحمدکاظم حسینی طباطبائی

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46233

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
  1. طباطبایی اگه فکرکردی که دوباره گردونه به کام شماوسیدباقرتون میفته کورخوندید.مردم رواونقدبالجن پراکنی ناامیدکردیدکه دیگه ازخودشون هم بیزارن چه برسه به اینکه محض جدشمابه شماپناه بدهند.

  2. گندم جان کاندیدایی

  3. واقعا متاسفم واسه سطح سوادتون دیگه اصلا گندم خبر نخواهم خواند … واقعا مسخرس

  4. دروغ نه/ دو سال گذشت

  5. باسلام خواهشاً دست بردارید از عبارت تخریبچی برا نمایندگان استفاده میکنید اونوقت خود شما هم با به کار بردن کلمات نامناسب دارین تخریب میکنین حداقل نطق ها و نامه ها و پیگیری ها و کارهای در حال انجام دکتر دهمرده برهیچ کس پوشیده نیست به امید خدا مردم عزیز ثمر آن را هم در همین دوسال باقی مانده خواهند دید امیدواریم نماینده دیگر ما هم با وحدت به کارهای اساسی در این منطقه بیندیشد تا بتوانند به کمک خداوند گره از کار واز روزگار سختی که این مردم صبوربا آن گرفتارنند گشوده شود

  6. جانب انصاف را رعایت کنیم، دکتر دهمرده به هر دری میزند تا کاری برای مردم مظلوم سیستان انجام دهد ولی دست تنها صدا ندارد. گندم جان.

  7. سوم شعبان ولادت آقا امام حسین وروز پاسدار برپاسداران جان بر کف ودلیر مبارکباد

  8. سلام.اگه قرار باشه دوباره دکتر دهمرده کاندید بشن بهش رای میدم .نماینده بد بهتر از بی نمایندگی هست.