گندمـــ پرس : منطقه آزاد تجاری صنعتی سیستان! واژه ای که این روزهها ورد زبان مـردم ولایتمدار سیستان هست و امید به آینـده و پیشـرفـت سیستان درچشمانشان مــوج می زنـد شادمانی درچهره شان برق انداخته است .     آری مردم دارالولایه شادمان و مسرور هستند از این اتفاق بزرگ و امیدوار به رشد و […]

گندمـــ پرس : منطقه آزاد تجاری صنعتی سیستان! واژه ای که این روزهها ورد زبان مـردم ولایتمدار سیستان هست و امید به آینـده و پیشـرفـت سیستان درچشمانشان مــوج می زنـد شادمانی درچهره شان برق انداخته است .

 

IMG-20151030-WA0004

 

آری مردم دارالولایه شادمان و مسرور هستند از این اتفاق بزرگ و امیدوار به رشد و تعالی سیستان بزرگ ؛ و امـا این خوشحالی حاصل دست رنج مردان وزنان نیکو سرشت وپرتلاشی هست که روزهها وماهها تلاش وپیگیری کردند تا این اتفاق بزرگ رقم بخورد.

 

به رسم ادب و احترام مردم فهیم سیستان به اتفاق فرمانداران و ائمه جمعه شان به دیدار عالیترین مقـام دولت در استان مهندس هاشمی رفتن و از این مرد پرتلاش و سخت کوش قـدردانی کـردند وخواستند که پیام سپاس گذاریشان را به رییس جمهـور عـزیز و هیئت دولت محترم برسانند و ثابت کــردن که همیشه قــدر شناس و قدردان دولتمردان خویش هستند وخـواهند بود.

 

IMG_3393

 

و امروز  هفتم آبا نماه ۱۳۹۴ سیستانیان قـدرشناس وصبور به استقبــال نماینده خود در مجلس شورای اسلامی دکترحسینی رفتند تا به آن خدا قـوت بگـویند واز پیگیرهــا وتلاشهایش تشکر کنند و علاوه بر تشکر از این عزیز و سرکارخانم عالی نمایندگان سیستان بزرگ بخواهند با همت خود و همراهی دیگرن مایندگان استان بکوشند هرچـه زودتر این طـرح درمجلس شورای اسلامی تصویب و اجرایی گردد.

 

IMG-20151030-WA0002

 

IMG-20151030-WA0001

 

مردمان این خطه ثابت کرذن همیشه وهمه جا پیش قدم وثابت قدم هستند ؛ دراین بین جای دارد علاوه براین بزرگواران به مصداق حدیث « من لم یشکرالخالق ولم یشکرمخلوق»  از نماینده محترم ولی فقیه حضرت ایت الله سلیمانی (مدظلله عالی) تشکر کنیم و دستان این بزرگـوار را بفشاریم و سپاسگـذاری کنیم از این عالم فـرزانه که فــریاد مردم رنج کشیده سیستان را به گـوش همه رساندند و پیام سپاسگذاریمان رابه مقام عظمای ولایت امام خامنه ای برسانید که باعنایت ایشان این اتفاق بزرگ برای دارالولایه سیستات افتاد.

 

امام جمعـه معزز حاج آقای کیخا گــرانقدر از پیگـیری و مطالبه گریتان وشجاعت کـلامتان سپاسگذاریم و امیدواریم این تلاشها باعث آبادی بیشتر و بهتر سیستانمـان شـود.

 

در پایان از ایمه جمعه عزیز ، فـرمانداران سخت کوش ، دوستان خوبمان در رسانه ها که سنگ تمام گذاشتن وجامعه ایثارگران وشهدا قدردانی و سپاسگـذاری میکنیم.

 

به امید تعالی منطقه آزاد تجاری صنعتی سیستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه