دعوتنامه یکی ازاهالی روستای محروم شیخ آباد به استاندار پروازی استان سیستان و بلوچستان در آستانه سال نو

  • کد خبر : 32249
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۵۵
دعوتنامه یکی ازاهالی روستای محروم شیخ آباد به استاندار پروازی استان سیستان و بلوچستان در آستانه سال نو

آقای علی اوسط هاشمی  سلام قریب سی ماه از بازدید هرچند کوتاه شما از حاشیه شهر زابل و سایت دپوی زباله شهرداری در خلال برنامه اولین سفرتان به سیستان می گذرد.   متوجه عمق نگرانی و دلشوره شما هم، نسبت به حذف سریع مجموعه سایت دپوی زباله شهرداری زابل از موقعیت فعلی شدیم، هرچند هنگامی […]

آقای علی اوسط هاشمی 

سلام

قریب سی ماه از بازدید هرچند کوتاه شما از حاشیه شهر زابل و سایت دپوی زباله شهرداری در خلال برنامه اولین سفرتان به سیستان می گذرد.

IMG_20160316_082345

 

متوجه عمق نگرانی و دلشوره شما هم، نسبت به حذف سریع مجموعه سایت دپوی زباله شهرداری زابل از موقعیت فعلی شدیم، هرچند هنگامی که آن بیزاریتان از وجود چنین معضل خطرناکی و اظهار ناراحتی و نگرانی نسبت به سلامتی اهالی مجاور این مرکز خطرساز و غیر بهداشتی را از سوی جنابتان مشاهده کردیم، امیدوار شدیم که عنقریب سایت دپوی زباله شهرداری زابل از موقعیت فعلی جابجا می شود، و باورمان نمی شد که بعد از گذشت سی ماه همچنان این مرکز با شدتی مضاعف به کار خود ادامه دهد، اما امروز و در آستانه آغاز سال نو وقتی فضای سرسبز و فرح بخش کاخ استانداری را با آب و هوای آلوده و متعفن و مملو از پشه و مگس و آلودگی شیخ آباد را با هم مقایسه می کنیم، ناخواسته و بالاجبار به این نتیجه می رسیم که آن ابراز نگرانی ها فریبی بیش نبود، چرا که اگر در پس آن احساسات فریبنده تان به قدر پرکاهی همت مردانه، به معنای واقعی کلمه وجود داشت یقینا امروز در مکان فعلی اثری از مجموعه دپوی زباله شهرداری نبود.

IMG_20160316_082308

 

IMG_20160316_082445

آقای هاشمی دیگر بچه های کوچک ساکن شیخ آباد هم وقتی با توپ پلاستیکی خود در کوچه های روستا بازی می کنند با تمسخر در تکیه کلام شان از عبارت آشنای شما که در افاضاتتان از: “نگاه بلند” و “تدبیر” و “امید” دم می زنید استفاده می کنند، شاید دیگر اطفال معصوم ساکن شیخ آباد هم در رویای کودکانه شان از شما و شعارهای فریبنده‌ای که سر داده اید به تنگ آمده‌اند.

IMG_20160316_082234

 

IMG_20160316_082133

لذا از شما به عنوان عالیترین مقام دولتی که نه به تدابیرش اعتمادی مانده است، و نه به خدماتش امیدوار هستیم، صرفا به جهت لمس گوشه ای از آلام اهالی رنج کشیده شیخ آباد که حجم زیادی از مشکلات عدیده محیط زندگی شان به علت سوء مدیریت و عدم کارآئی شماست، هنگام تحویل سال نو و در اولین لحظات سال ۱۳۹۵ بر سر سفره هفت سین نمادین این مردم صبور و مقاوم، در مجاورت سایت زباله شهرداری زابل بنشینید. شاید بدینوسیله با گوشه ای از دردهای ما روبرو شوید و برای یک بار هم که شده در راه خدمت به مردم گامی بردارید.

فرزند کوچک سیستان
حسین قدس نیا (سیدمقداد)
ساکن روستای شیخ آباد

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32249

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. بسیار عالی بود گندم جان.کاش سخنرانی خانم عالی (نماینده قبلیمون) راجب سیستانی زدایی و سیستان ستیزی استاندار در حضور وزیر کشور رو هم بذاری.ممنون بابت دلسوزیت