خیابان کلات شهر ایرانشهر از دیر باز با مشکل دستفروشانی که امان مردم را بریده اند دست و پنجه نرم می کند و هرچه به جلوتر پیش میرویم , تعدد این دستفروشان نشان از آن دارد که برنامه ای مدون نیز جهت حل این معضل وجود ندارد.    به گزارش گندمـ پرس از ایرانشهر , […]

_______20140111_1646593349 خیابان کلات شهر ایرانشهر از دیر باز با مشکل دستفروشانی که امان مردم را بریده اند دست و پنجه نرم می کند و هرچه به جلوتر پیش میرویم , تعدد این دستفروشان نشان از آن دارد که برنامه ای مدون نیز جهت حل این معضل وجود ندارد.

IMG-20150718-WA0005

 

 به گزارش گندمـ پرس از ایرانشهر , مسئولین شهری نیز دراین خصوص پاسخگوی افکار عمومی نبوده و در عملکردشان نیز نشان از اراده ای جهت حل این مشکل دیده نمی شود و مدام توپ را در زمین دیگری می اندازند , این خود نشان از آن دارد که متولیان امر هیچگونه برنامه ریزی جهت حل مشکلات ندارند.

چند ماه قبل اعلام شد که طرح جامع ساماندهی دست فروشان  خیابان کلات به به مرحله اجرا درآمده , ولی در حاضر با بی بی تدبیری , این فروشندگان نه تنها کاهش پیدا نکردند بلکه به جمعیت شان نیز افزوده شد.
 
بنظر لازم و ضروری می رسد که شهردار محترم ایرانشهر بدنبال راهکار عملی جهت برون رفت از این مساله باشد , که البته کاری سخت و دشوار نیز بنظر نمی رسد.
نکته خاص و نگران کننده ای که دراین بین وجود دارد اینکه متاسفانه گاها دیده می شود که برخی از این دست فروشان به توزیع مواد مخدر در این خیابان روی آورده اند و این خود نشان از عدم نظارت کافی در بازار دارد که باید هرچه سریعتر تدبیری اندیشیده شود تا معضل بیش ازاین رشد نکند.
مساله دیگری که در حال رشد است بحث تکدیگری دراین خیابان می باشد که بسیاری بدان روی آورده اند و کسبه و مردمی که دراین محل حضور دارند , از دستگاههای نظارتی , نیروی انتظامی , شهرداری و . . . درخواست دارند بااین معضلات مقابله شود.
 
گزارش : محمد امین زرین
 
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه