تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

دستگیری یک تیم ضد امنیتی در استان

  • کد خبر : 21971
  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸
دستگیری یک تیم ضد امنیتی در استان

گندمـــ پرس : حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور صبح امروز دوشنبه طی سخنانی در یک نشست خبری با اشاره به برنامه‌های وزارت کشور در سال جاری، گفت: پروسه تغییر فرمانداران توسط اقای میرولد معاون سیاسی وزیر کشور در حال انجام است‎ و ان‌شاالله به زودی انتخاب فرمانداران بر اساس سیاست‌های دولت تدبیر و امید تکمیل […]

گندمـــ پرس : حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور صبح امروز دوشنبه طی سخنانی در یک نشست خبری با اشاره به برنامه‌های وزارت کشور در سال جاری، گفت: پروسه تغییر فرمانداران توسط اقای میرولد معاون سیاسی وزیر کشور در حال انجام است‎ و ان‌شاالله به زودی انتخاب فرمانداران بر اساس سیاست‌های دولت تدبیر و امید تکمیل خواهد شد‎.

امیری سخنگوی وزارت کشور

وی افزود: 1055 بخش داریم که قریب به اتفاق آنان دارای بخشدار هستند.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از تسنیم سخنگوی وزارت کشور با اشاره به برنامه‌های وزارت کشور در حوزه امنیتی تصریح کرد: منطقه و اطراف کشور ما شرایط خوبی ندارند اما با این حال ما در داخل کشور از امنیت خوبی برخوردار هستیم،‌ باوجود اینکه داعش در کشورهای همسایه ما از جمله عراق و سوریه بخش‌هایی را تصرف کرده بود اما ما زامنیت کامل و خوبی برخوردار بودیم.

امیری با بیان اینکه دستاوردهای خوبی در حوزه امنیت داشته‌‌ایم، به اوضاع امنیتی استان سیستان  بلوچستان اشاره و اضافه کرد: در استان سیستان و بلوچستان یک تیم که یک دهه عامل ضدامنیتی بودند شناسایی و دستگیر شده‌اند‎ علاوه بر آن نیز در استان‌های مانند کرمانشاه، کردستان و سیستان و بلوچستان بر اساس سلسله اقدامات، افراد عضو گروهگ‌های تروریستی در حال تسلیم‌شدن هستند و این آمار همچنان رو به افزایش است‎.

امیری ادامه داد: درخصوص حوادث شیراز نیز یک فیلم 20 دقیقه‌ای در حال بررسی است ولی هیچ‌کس تا الان بازداشت نشده است‎. در این فیلم همه چهره‌ها مشخص هستند و جمعیتی حدود 50 الی 200 نفر در حمله به نماینده محترم مجلس آقای مطهری تخمین زده می‌شود‎.

وی خاطرنشان کرد: پیشنهاد افزایش 11نفر به نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و همچنین جدا شدن نماینده استان البرز از تهران برای انتخابات سال آینده را به آقای یزدی رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری داده‌ایم ‎.

سخنگوی وزارت کشور اظهار داشت: تعدادی از مدیران وزارت کشور و 2 تن از معاونین استانداران و تعدادی از فرمانداران برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفا داده‌اند

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21971

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. …براساس سلسه اقدامات،افراد عضو گروهک های تروریستی در حال تسلیم شدن هستند… واحتمالاَ به زودی دراستان ………………

  2. سلام آقای امیری امنیت با اشتغال ایجاد میشه نه با بستن مرز …………..
    …….
    ………..