دستگیری فرد کودک آزار توسط پلیس ایرانشهر

  • کد خبر : 47930
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
دستگیری فرد کودک آزار توسط پلیس ایرانشهر
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: با سرعت عمل پلیس اطلاعات، متهم به کودک آزاری ، شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: با سرعت عمل پلیس اطلاعات، متهم به کودک آزاری ، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ حسن کیخا فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر، اظهار داشت: در اجرای دستور قضایی واصله از شهرستان چابهار در خصوص جلب متهم با هویت معلوم به اتهام نگهداری سلاح گرم ،صدمه و آزار و اذیت روحی کودکان و ضرب و جرح عمدی ،بلافاصله در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: به همین منظور و با انجام اقدامات فنی و پلیسی، سرانجام متهم فراری در مخفیگاهش شناسایی و در یک عملیات پلیسی ، دستگیر شد.

سرهنگ کیخا تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه یک تیغه خشاب حاوی هفت تیر جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر عنوان داشت: متهم دستگیر شده در این عملیات ضمن اعتراف به بزه انتسابی پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

سرهنگ کیخا در پایان ضمن هشدار به افراد قانون شکن، خاطر نشان کرد: امنیت، سلامت و جلب رضایتمندی شهروندان اولویت پلیس است پلیس با اشراف اطلاعاتی هرگز اجازه عرض اندام به افراد قانون شکن و مخل امنیت و آسایش مردم را نخواهد داد و افرادی که به هر نحو بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47930
  • دیدگاه‌ها برای دستگیری فرد کودک آزار توسط پلیس ایرانشهر بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.