گندمـــ پرس : فرمانده انتظامی فنوج تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه کلت کمری به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف و دو دستگاه خودرو آنان نیز توقیف شد. به گزارش گندمـــ پرس به نقل از ایرنا از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، سرگرد احمد ثمره حسینی افزود: با افزایش […]

گندمـــ پرس : فرمانده انتظامی فنوج تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه کلت کمری به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف و دو دستگاه خودرو آنان نیز توقیف شد.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از ایرنا از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، سرگرد احمد ثمره حسینی افزود: با افزایش پوشش اطلاعاتی، ماموران انتظامی شهرستان فنوج باخبر شدند تعدادی افراد شرور مسلح در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان مخفی شده اند.

وی ادامه داد: در این رابطه بلافاصله گروهی متشکل از افراد زبده به محل اعزام و پس از اطمینان از صحت خبر ضمن هماهنگی با مقام قضایی و همکاری پلیس امنیت سیستان و بلوچستان موفق شدند در یک عملیات منسجم و هماهنگ پلیسی پنج شرور فراری را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی فنوج تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه کلت کمری به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف و دو دستگاه خودرو آنان نیز توقیف شد.

وی افزود: در تحقیقات مقدماتی از متهمان و بررسی سوابق مشخص شد که یکی از متهمان از عوامل اصلی به شهادت رساندن دو مامور انتظامی در سالجاری است. شهرستان فنوج در ۴۵۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه