تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023

درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در ایرانشهر

  • کد خبر : 32483
  • ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹
درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در ایرانشهر

گندم پرس : ابراهیم قربانزاده گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک باند بزرگ قاچاقچیان مسلح قصد جا به جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر با استفاده از یک دستگاه خودرو تند رو در محور سرباز – ایرانشهر دارند،بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.  این مقام ارشد انتظامی […]

گندم پرس : ابراهیم قربانزاده گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک باند بزرگ قاچاقچیان مسلح قصد جا به جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر با استفاده از یک دستگاه خودرو تند رو در محور سرباز – ایرانشهر دارند،بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
 
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر پس از انجام چند هفته اقدامات تخصصی و اشراف کامل اطلاعاتی،  خودرو وانت تویوتا متعلق به اعضای این باند را شناسایی کرده که راننده خودرو به محض مشاهده ماموران تغییر مسیر داده و با تیر اندازی به سمت پلیس از محل متواری شد.
 
قربانزاده افزود: پس از مدتی تعقیب و گریز و مورد هدف قرار گرفتن چرخ‌های خودروی حامل مواد مخدر و با توجه به تنگ شدن عرصه بر سوداگران مرگ،قاچاقچیان مسلح با به جا گذاشتن خودرو و استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند.
 
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: ماموران در بازرسی دقیق از خودرو به جا مانده از قاچاقچیان مسلح ، یک تن و ۶۵ کیلو تریاک را کشف کردند.
 
وی  خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و استفاده از توان موجود در تمام اقشار اجتماعی اجازه نخواهد داد سوداگران مرگ و هنجار شکنان در هیچ نقطه‌ای از این استان پهناور احساس آرامش کنند./باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32483

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. اینکار=اقتدار خداقوت