تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

درگذشت گزارشگر خلاق و پرتلاش مرکز سیستان و بلوچستان بر اثر سانحه تصادف

  • کد خبر : 22752
  • ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱

گندمــ پرس : گزارشگر پر تلاش مرکز سیستان و بلوچستان ظهر امروز بر اثر تصادف در محور ایرانشهر به نیکشهر در بیمارستان خاتم النبیای ایرانشهر جان خود را از دست داد .به گزارش گندمــ پرس به نقل از  واحد مرکزی خبر ، این حادثه در حالی رخ داد که یک دستگاه خودروی جیلی ناگهان سبقت […]

گندمــ پرس : گزارشگر پر تلاش مرکز سیستان و بلوچستان ظهر امروز بر اثر تصادف در محور ایرانشهر به نیکشهر در بیمارستان خاتم النبیای ایرانشهر جان خود را از دست داد .
به گزارش گندمــ پرس به نقل از  واحد مرکزی خبر ، این حادثه در حالی رخ داد که یک دستگاه خودروی جیلی ناگهان سبقت غیر مجاز گرفته و به شدت با خودروی خانم معصومه صیادی برخورد می کند .
خانم صیادی بیش از 10 سال در کار خبرنگاری و تهیه کنندگی در خبر سیستان و بلوچستان فعالیت داشت که به روانی قلم و خلاقیت در کنار حجاب و متانت شهره بود .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=22752

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
  1. خدارحمتش کنه. لطفا عکس خانم صیادی رو هم بگذارید

  2. با بی احتیاطی تعدادی از رانندگان قانون شکن چند خانواده عزا دار میشن به همین راحتی !!! قوانین راهنمایی و رانندگی اصلا باز دارنده نیست چون اگه بود افراد با خیالی آسوده و بدون استرس قانون شکنی نمی کردن!!

  3. خدارحمتش کنه.

  4. با سلام وخسته نباشید. حیف چنین عزیزانی که ازدست میدهیم. خدارحمتش کندو به بازماندگانشان صبر عنایت فرماید خصوصاهمکاران صداوسیمای که همچون عزیزی رااز دست دادند. مامورین راهنمایی و رانندگی باید باقاطعیت با کسانی که قوانین را زیر پا می گذارند برخوردکنند.و نگذارندچند خانواده داغدار شوند.

  5. سلام-خبر دردناکی بود.خدا رحمتشون کنه…

  6. جاده هریدوک اصلاَ جای آرتیست بازی نیست. آنوقت یک نفر با سرعت بالا و سبقت غیر مجاز در نقطه ای که اصلاَ دید ندارد،می آید به خودروی پژو می کوبد و باعث مرگ اعضای دو خانواده می شود. خدا از راننده جیلی بگذر و سایر رفتگان را غریق رحمت نماید و به بازماندگان صبر عنایت فرماید.

  7. خدایش رحمت کند

  8. دعا ما مردم بارحمت و آمرزش خداوند تبارک و تعالی و حشر با شهدا را برایشان آرزومندیم. خبرنگار نخبه ای که خبرهای جذاب روایت شده توسط او بازتاب کشوری داشت و مکرر در شبکه ها پخش می شد .کدام جایگزین می تواند مانند این نخبه اول و الگو بمانند نیاکان این سرزمین باشد. خسارت جبران ناپذیرشد برای مردم ما که بیش از هر زمانی به خبرنگاران جهادگر رسانه ای نیازمند شده اند.