گندمــــ پرس : اوشیدا : قطعی پیاپی خطوط اینترنت و شبکه ایرانسل برای مردم منطقه سیستان که از این خطوط خدمات دریافت و استفاده می کنند مشکلاتی را ایجاد کرده است. اختلال در خطوط شبکه ایرانسل در برخی از ساعات شبانه روز شهروندان سیستانی را کلافه کرده است و این مشکلات در شهرها و روستاهای […]

گندمــــ پرس : اوشیدا : قطعی پیاپی خطوط اینترنت و شبکه ایرانسل برای مردم منطقه سیستان که از این خطوط خدمات دریافت و استفاده می کنند مشکلاتی را ایجاد کرده است.

اختلال در خطوط شبکه ایرانسل در برخی از ساعات شبانه روز شهروندان سیستانی را کلافه کرده است و این مشکلات در شهرها و روستاهای مرزی بدلیل همجواری با کشورهای دیگر  همچنان ادامه دارد.

در سالجاری روند قطعی های خطوط ایرانسل و اینترنت افزایش پیدا کرده است و بسیاری از همشهریان در نظراتی این مشکلات را بارها به این پایگاه خبری اعلام نمودند.

یکی از شهروندان سیستانی ساکن شهرستان زابل می گوید: این چندمین بار طی ماههای اخیر است که با قطعی پیایی اینترنت با سرعت پایین و همچنین مشکل در خطوط ارتباطی ایرانسل مواجه هستیم.

 

این شهروند بیان کرد: وضعیت آنتن دهی خطوط ایرانسل خوب نیست و گاهی اتفاق افتاده است که منتظر تماس ضروری بودیم اما بدلیل عدم سرویس اپراتور ایرانسل با مشکل مواجه شدیم.

رضا دیگر شهروند سیستانی گفت: آنتن دهی خطوط ایرانسل بسیار ضعیف شده است و این مسئله بعضی اوقات بسیار ناراحت کننده است.

وی که بدلیل شغلش با اینترنت زیاد سر و کار دارد ،می افزاید: زمانی بوده که مشغول ارائه خدمات کامپیوتری به مشتریان بودم که در نیمه کار اینترنت قطع شده است و شاید برای ساعت ها قطع و وصل ها تکرار می شد.

 

عدم آنتن دهی سرویس ایرانسل، ناموفق بودن برقراری ارتباط و قطعی های مقطعی در خطوط اینترنت از آن دست مشکلاتی است که شهروندان سیستانی در روزها، هفته ها و ماههای سال با آن روبرو هستند و در برخی اوقات همین مسئله باعث دردسر شده است که این مسئله نیاز به تدبیری حساب شده از سوی مسئولین مربوطه دارد تا در رفع این مشکل اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه