گندمــــ پرس : نماینده مـردم سیستان در مجلس با اشاره به باقی ماندن مشکلات حوزه آبریز هامون، از وزیر امـور خـارجه خـواست تا حـل مشکـلات هـامــون و هیرمند را در اولویت خود قرار دهد.     به گـــزارش گندمــــ پرس حلیمه عالی با اشاره به باقی ماندن مشکلات حوزه آبریز هامون خطاب به محمدجواد ظریف […]

گندمــــ پرس : نماینده مـردم سیستان در مجلس با اشاره به باقی ماندن مشکلات حوزه آبریز هامون، از وزیر امـور خـارجه خـواست تا حـل مشکـلات هـامــون و هیرمند را در اولویت خود قرار دهد.

 

 

به گـــزارش گندمــــ پرس حلیمه عالی با اشاره به باقی ماندن مشکلات حوزه آبریز هامون خطاب به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه گفت: استدعا دارم پیگیری حل مشکلات هامون و هیرمند را در ارتباط با کشور افغانستان، در اولویت خود قرار دهید.

 

 

حلیمه عالی در تذکری به وزیر ارتباطات، از عـدم آنتن‌دهـی خطوط تلفـن همـراه در سیستان انتقاد کرد و در تذکـری به وزیر تعاون، کـار و رفاه اجتماعـی به حـذف یارانه افراد مستمند در سیستان انتقاد کرد.

 

 

وی همچنین در تذکر شفاهی دیگــر به وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه جاده زابل به زاهدان،  نام  «جاده مرگ» را گرفته است، خاطرنشان کرد: حدود دو دهه از پروژه دوبانده شدن این جاده می‌گذرد، اما هنوز به سرانجام نرسیده و هر روز شاهد حوادث تلخ در این جاده هستیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه