تاریخ : پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Thursday, 19 May , 2022

درخواست اهالی روستای خمک بخش جزینک شهرستان زهک از مسئولین!!!!

  • کد خبر : 21829
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۳
درخواست اهالی روستای خمک بخش جزینک شهرستان زهک از مسئولین!!!!

گندمــ پرس : جمعی از اهالی روستای خمک از توابع بخش جزینک شهرستان زهک با ارسال نامه ای به گندمـ پرس خواستار توجه مسئولین به مشکلات این روستای بزرگ شدند. مشکل مطروحه درمتن نامه ( شن ریزی پارک روستا ) مشکلیست که عزیزان مسئول میتوانند با کمترین هزینه آنرا حل کنند . متن نامه ارسالی […]

گندمــ پرس : جمعی از اهالی روستای خمک از توابع بخش جزینک شهرستان زهک با ارسال نامه ای به گندمـ پرس خواستار توجه مسئولین به مشکلات این روستای بزرگ شدند.

مشکل مطروحه درمتن نامه ( شن ریزی پارک روستا ) مشکلیست که عزیزان مسئول میتوانند با کمترین هزینه آنرا حل کنند .

متن نامه ارسالی بدین شرح میباشد :

سلام

ما از ساکنان روستای خمک واقع در بخش جزینک هستم , خدمت شورا و دهیار خمک عرض می کنیم , مدتی قبل مسئولین بخش یک زمین سفت و مسطح را که پیش از این خودمان اقدام به شن ریزی درآن کرده بودیم را با نصب دو وسیله بازی تبدیل به پارک کودک کردند. 

موضوع از این قرار بود که  در یک صبح زود جناب دهیار اقای نخزری و شورا اقای بامدی به جان این زمین باتراکتور دهیاری افتادند که ما قصد ایجاد پارک کودک دراین زمین را داریم .

 

DSC_0021

 

DSC_0022

 

اولا خاک محکم و شن برداشته شد که با کوچکترین باد گرد و خاک به درون حلق بچه های مردم می رود و با کوچکترین باران تا 20روز از دم خانه مان نمی تونیم رد بشویم , به خدا قسم با این دو روز بارندگی اخیر دهها مشکل برایمان بوجود آمده است.

از مسئولین محترم تقاضا داریم حال که توان اینکه یک پارک خوب برای بچه های ما درست کنند را ندارند , حداقل نسبت به شن ریزی این پارک اقدام کنند تا فرزندان ما از خطر ابتلا به آسم در امان باشند.

روستا خمک بخش جزینک پارک کودک شهرک امام خمینی

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21829

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. اعضای محترم شورای اسلامی روستای خمک
    لطفا …………………………….. به فکر حل مسایل اساسی تر روستا ماننداجرای طرح هادی روستا، احداث پاسگاه، بهبود وضعیت آسفالت جاده و… باشید. ضمنا یادآوری این نکته الزامی به نظر میرسه که احداث پارک و شن ریزی آن نیز قسمتی از وظیفه دهیار و شورای اسلامی می باشد که قبل از هر چیز نیازمند تصویب در شورای اسلامی روستا هست.

  2. از بخشدار جدیدمان اقای جهانتیغ تقاضا داریم یک رسیدگی دراین موردنسبت به شن ریزی این محل باتلاقی درزمستان وگردوخاکی درتابستان داشته باشند اجرکم عنداالله

  3. تشکر از دلسوزانی که این خبر رو اعلام کردند و همچنین از شما جناب آقای دهمرده جهت انعکاس مشکلات مردم شریف خمک

  4. تشکر از گندم پرس چندین بار اقای سیدباقرحسینی به روستای ما امدند و پارک احداث کردن که از ایشون ممنونیم ولی خواهشمندیم پارک ما رو هم اسفالت کنید خدا به سیدباقر و بقیه مسوولین خیر دهد

    • سلام دوست عزیز سید باقر کجا پارک احداث کرده ……………….. جناب دهیارواعضای شورای اسلامی خمک بااین پارکت وفضای سبزی که میخواستی ایجاد کنید لطفا یکم این مکان دریابید که اهالی وبجه های معصوم گناه دارند