گندمـــ پرس : صبح امروز جمعی ازمعتمدین شهرستانهای پنجگانه سیستان , بهمراه و هماهنگی نمایندگان سیستان درمجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه این پنج شهرستان به دیدار آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه زاهدان رفتند.   به گزارش گندمــ پرس این دیدار جهت ارائه درخواست از سوی مردم سیستان جهت دیدار […]

گندمـــ پرس : صبح امروز جمعی ازمعتمدین شهرستانهای پنجگانه سیستان , بهمراه و هماهنگی نمایندگان سیستان درمجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه این پنج شهرستان به دیدار آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه زاهدان رفتند.

DSC00046

 

به گزارش گندمــ پرس این دیدار جهت ارائه درخواست از سوی مردم سیستان جهت دیدار با حضرت آیت الله خامنه ای صورت پذیرفت .

در ابتدای این جلسه سرکار خانم عالی نماینده مردم سیستان درمجلس شورای اسلامی گفت :  من با مشاورین دفتر آقا صحبت کردم و نظر انها هم براین بود که با همراهی ائمه جمعه شهرستانها و مردم درخواست تنظیم و از طریق نماینده ولی فقیه در استان پیگیری شود. که ان شالله خدمت ایشان برسیم و از عنایت ویژه ایشان به سیستان تشکر کنیم.

DSC00045

 

در ادامه دکتر حسینی نماینده دیگر سیستان درمجلس شورای اسلامی ضمن  تقدیر و تشکر  از آیت الله سلیمانی  , ایشان را تنها حامی مردم سیستان در استان عنوان و گفت :  من دو ماه قبل این درخواست رو به دفتر حضرت آقا دادم  و حتی وقت آنرا نیز پیشنهاد کردم که همزمان با قیام مردم سیستان به خونخواهی امام حسین (ع) این دیدار صورت گیرد.

حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل ضمن تشکر از حضار گفت :  خانم دکتر عالی تماس گرفتند و این خبر رو دادند خیلی خوشحال شدم , با پخش این خبر شوق و اشتیاق مردم هم بسیار زیاد شده است .

DSC00064

 

وی ابراز امیدواری کرد که بزودی این اتفاق مهم دیدار باحضرت اقا بزودی رخ بدهد , تا مردم و منطقه سیستان دارالولایه از برکات آن بهره مند شوند.
حجت الاسلام کیخا در بخش پایانی سخنان خود گفت : مردم سیستان برای ولایت جان میدهند و برای این دیدار لحظه شماری میکننند و هرزمانی که حضرت آقا فرصت داشته باشند امیدواریم این دیدار رخ دهد

سخنران پایانی این جلسه حضرت آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه دراستان و امام  جمعه زاهدان بودند: عذرخواهی میکنم از شما که بزحمت افتادید ,  تشکر از نماینده ها وامامان جمعه و بزرگان طوایف و قبایل که تشریف اورده اید و متقاضی یک امری هستید که بشکل طبیعی حق مسلم و واقعی مردم است که بارهبری مبارک نظام دیدار داشته باشند , این دیدار را میتوانیم در سه بخش تشریح کنیم : بازدارندگی هجرت زیاد از منطقه  , که دیدار باحضرت اقا میتواند نقش اساسی در بازدارندگی داشته باشد , دوم اینکه آن سوی مرز گروهک های تروریستی برای خودشان یارگیری کردن
و بی شک نفس پاک ایشون دراین بخشها میتواند مثمر ثمر باشد و سوم نیز بحث چاه نیمه چهارم که جز اثرات شخصی حضرت آقا برای سیستان است و به جهت پاسداشت زحمات مقام معظم رهبری میطلبد که متقاضی ملاقات باشیم.
و باید محوریت این دیدار آن قیام نستوه ( قیام مردم سیستان به خونخواهی امام حسین (ع)) باشد.
ایشان در پایان توصیه فرمودند : نامه ای از سوی مردم و شوراهای شهر و روستا نوشته شود.

 

DSC00045

 

DSC00054

 

DSC00055

 

DSC00062

 

DSC00068

 

DSC00071

 

DSC00074

 

DSC00079

 

DSC00081

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه