تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ Monday, 15 August , 2022

دبیرستان دولتی بهیاری مطالبه ای که به واقعیت نزدیک شد

  • کد خبر : 23530
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۴

گندمـــ پرس : پس از درج درخواست و انتشار تصاویری که حاوی درخواستهای  دانش آموزان سیستانی جهت احداث دبیرستان دولتی بهیاری در شهرس زابل  بود , صبح امروز ابراهیم سراوانی عضو حلقه مشورتی گندمــ پرسی ها و معلم این دانش آموزان مطالبه گر , که به جد پیگیر این ماجرا می باشند , در دیدار […]

گندمـــ پرس : پس از درج درخواست و انتشار تصاویری که حاوی درخواستهای  دانش آموزان سیستانی جهت احداث دبیرستان دولتی بهیاری در شهرس زابل  بود , صبح امروز ابراهیم سراوانی عضو حلقه مشورتی گندمــ پرسی ها و معلم این دانش آموزان مطالبه گر , که به جد پیگیر این ماجرا می باشند , در دیدار و گفتگو با جناب دکتر نصیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل این مساله را پیگیری کردند.

 

شرح جلسه و نتایج بدست آمده بدین شرح می باشد :

ابراهیم سراوانی : به دنبال تماس تلفنی مدیر دفتر ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زابل با اینجانب که از مدتها قبل خواستار دیدار با رییس محترم دانشگاه شده بودم.به حضور وی رسیدم.و در محل دفتر کار ،با ایشان ملاقاتی کوتاه داشتم.

در این دیدار آقای دکتر نصیری ضمن گلایه از برخی تندرویها .از تلاش بسیار زیاد جهت احقاق حقوق مردم سیستان و ایجاد مقاطع بالاتر از جمله ایجاد رشته های دستیاری پزشکی و پزشکی عمومی و پرستاری و داروسازی و رشته های تحصیلی مقاطع بالا سخن گفتند. و از آنها به عنوان ستونهای یک ساختمان نام بردند.

اینجانب نیز با برشمردن لزوم ایجاد دبیرستانهای بهیاری دخترانه و پسرانه در سیستان،از آنها به عنوان شنا‍‍‍ژ و پی ساخنمان یاد نموده و با توجه به مشکلاتی که فرزندان سیستان جهت دریافت دیپلم بهیاری در شهرستانهای دیگر دارند و نیز استقبال خانواده ها و دانش آموزان از این مهم خواستار ایجاد این دبیرستانها در سال جاری به عنوان یک مطالبه ی عمومی در سیستان شدم.

در پایان جناب آقای دکتر نصیری از ارسال پیشنهاد تاسیس دبیرستان بهیاری دولتی در سیستان به آموزش و پرورش شهرستان زابل جهت انجام تشریفات اداری و اخذ مجوزهای لازم در روز گذشته خبر دادند.

در پایان بر خود فرض می دانم از طرف خودم ، شهروندان و خانواده های سیستانی و دانش آموزان مطالبه گر، ضمن تشکر از همه ی مطالبه گران سیستانی ، از دکتر نصیری به دلیل سعه ی صدر و درک مشکل همشهریان و فرزندان سیستان ، امام جمعه محترم به سبب پیگیریهای یسیار و تلاش فراوان در این رابطه و  ریاست محترم اداره ی آموزش و پرورش زابل به دلیل پی گیریها و تلاش ایشان در چند روز گذشته و تلاش در جهت اخذ مجوزهای لازم در آینده ای بسیار نزدیک و نیز مدیر محترم رادیو شهری زابل در انعکاس این مهم ،تشکر و امتنان قلبی خویش را ابراز نمایم.

با احترام ابراهیم سراوانی _ گندمــ پرس 

 نماینده ی دانش آموزان و خانواده های سیستانی مطالبه گر دبیرستان بهیاری در سیستان

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23530

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام…نیشگون محکم
    ببینمو تعریف کنیم
    گفتن که بوود ماننند دیدن…