گندمــ پرس : پس از همکاری صمیمانه دانشگاه علوم پزشکی و آموزش وپرورش زابل , خبرها حکایت از نهایی شدن شروع بکار دبیرستان بهیاری در شهرستان زابل دارد و گفته می شود این موضوع در چند روز آینده از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی زابل رسانه ای خواهد شد. به گزارش گندمــ پرس , دانش […]

گندمــ پرس : پس از همکاری صمیمانه دانشگاه علوم پزشکی و آموزش وپرورش زابل , خبرها حکایت از نهایی شدن شروع بکار دبیرستان بهیاری در شهرستان زابل دارد و گفته می شود این موضوع در چند روز آینده از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی زابل رسانه ای خواهد شد.

به گزارش گندمــ پرس , دانش آموزانی که از مدتها قبل منتظر تحقق این مساله بوده اند , حال طی تماس با گندمــ پرس خواستار رسمی این مساله و پس از آن اعلام زمان ثبت نام و آزمون ورودی این دبیرستان می باشند.

با عنایت به اینکه ثبت نام جهت ورود به دبیرستانهای بهیاری کشور از جمله دبیرستان بهیاری ایرانشهر نیز آغاز گردیده است , بنظر می رسد این مساله باید هرچه سریعتر عملیاتی شده و زمان ثبت نام و نحوه شرکت در آزمون ورودی این دبیرستان اعلام گردد , بی شک با عنایت به ظرفیت کمی که برای این دبیرستان درنظر گرفته شده است و تعداد بالای متقاضیان آزمون ورودی راه حل مناسبی برای گزینش دانش آموزان می باشد.

ما نیز همچون دانش آموزان سیستانی منتظر شنیدن این خبر خوش از سوی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی هستیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه