گندمـــــ پرس : ششمین دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان به مدت 10 روز به میزبانی دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار در حال برگزاری است.   به گـــزارش گندمـــــ پرس ،مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تعداد 90 دانشجوی پسر و 70 دانشجوی دختر و […]

گندمـــــ پرس : ششمین دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان به مدت 10 روز به میزبانی دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار در حال برگزاری است.

 

بسیج دانشجویی

به گـــزارش گندمـــــ پرس ،مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تعداد 90 دانشجوی پسر و 70 دانشجوی دختر و در مجموع ۱۶۰ دانشجو از سراسر استان از میان برگزیدگان نخبه بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها در این دوره حضور دارند که به مدت ۱۰ روز تا تاریخ ۲۳ شهریور طول خواهد کشید.

علیرضا کیخا در مورد طرح ولایت استانی گفت: این ششمین دوره از طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان است که امسال تحت عنوان “خط امام(ره)” در شهر ساحلی چابهار و در دانشگاه تخصصی دریانوردی علوم دریایی چابهار در حال برگزاری می باشد.

وی تصریح کرد: تعداد 18 استاد استانی و کشوری برای این دوره برنامه‌ریزی شده است که مباحث تربیتی، معرفتی، بصیرتی و مهارتی را برای دانشجویان مطرح می کنند.

وی یادآور شد:کلاس های ششمین دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان بصورت صبح و عصر در دو محل سالن فرخی و تالاروحدت دانشگاه همراه با فوق برنامه هایی شامل کلاس های ورزشی ، بازدید های علمی ، تفریحی و مسابقات علمی برگزار می شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان همچنین با اشاره به اساتید برجسته ایی که در این طرح حضور دارند افزود: قاسمی، مدیرعامل خبرگزاری دانشجو، مبحث نشریه‌نگاری و خبرنگار و خانم حاج‌حسینی ، مبحث سبک زندگی را در دستور کار خود برای آگاهی بخشیدن ذهن دانشجویان نسبت به مسایل پیرامونی مطرح می کنند.

 

کیخا افزود: از دیگر بزرگانی که در این دوره حضور داشته اند می‌توان به حجت‌الاسلام ابتهی و کیخا، امامان جمعه ایرانشهر و زابل و همچنین جناب مولوی عبدالرحمن ملازهی امام جمعه اهل سنت چابهار اشاره کرد که مبحث وحدت در نگاه امام و رهبری را برای دانشجویان تشریح می کنند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه