شهرگندمـــ : معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماموریت دانشگاه آزاد اسلامی عوض شده و این دانشگاه پژوهش محور به سمت دانشگاه کار آفرین تغییر ماهیت می دهد.  به گزارش شهرگندمـــ  به نقل ازخبرگزاری مهر، امین‌رضا کمالیان صبح امروز در چهارمین جلسه مدیران و مسئولان حراست این دانشگاه بیان داشت: سیاست دانشگاه […]

 شهرگندمـــ : معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماموریت دانشگاه آزاد اسلامی عوض شده و این دانشگاه پژوهش محور به سمت دانشگاه کار آفرین تغییر ماهیت می دهد.

 به گزارش شهرگندمـــ  به نقل ازخبرگزاری مهر، امین‌رضا کمالیان صبح امروز در چهارمین جلسه مدیران و مسئولان حراست این دانشگاه بیان داشت: سیاست دانشگاه ازاد اسلامی در راستای کارآفرینی است و در همین راستا و به منظور حرکت در این مسیر نخستین مرکز رشد در دانشگاه آزاد واحد زاهدان به زودی افتتاح می‌شود.

وی رقابت‌ علمی را پایه و اساس تعالی جامعه در تمامی عرصه‌ها برشمرد و خاطرنشان کرد: براساس مطالعات اقتصادی انجام شده دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد تا در بندر چابهار نیز نسبت به ایجاد مرکز رشد اقدام کند و در همین راستا راه‌اندازی شرکت دانش‌بنیان ایرانشهر نیز در دستور کار قرر دارد.

وی ادامه داد: بنا به تعامل موجود بین اعضای هیئت علمی و ایجاد انگیزه در میان قشر فرهیخته‌بخش عمده مؤسسات و سرمایه گذاران شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد در حال حاضر با اعضای هیئت علمی استان همکاری دارند.

وی در جمع مسئولان حراست دانشگاه های ازاد استان بیان داشت: حراست مجازی یکی از موضوعات مهمی است که در همین راستا کمیته‌ی فناوری به منظور یکپارچه سازی اطلاعات و ایجاد بستر تجزیه و تحلیل تشکیل شده است.

وی بیان داشت: درحال حاضر تعداد ۳۰ هزار دانشجو  در واحد های دانشگاهی ازاد اسلامی در استان مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد ۱۲ هزار دانشجو در واحد زاهدان و برابر با دانشگاه امیرکبیر اشتغال به تحصیل دارند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه