تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 11 August , 2022

خیابان هایی که در شأن مردم زابل نیست

  • کد خبر : 48011
  • ۲۰ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
خیابان هایی که در شأن مردم زابل نیست
حضور مداوم مردم در محل تعمیرگاه های جلوبندی سازی در شهر زابل نتیجه وضعیت وخیم خیابان ها در این شهر می باشد، خیابان های که در شأن مردم زابل نیست‌.

حضور مداوم مردم در محل تعمیرگاه های جلوبندی سازی در شهر زابل نتیجه وضعیت وخیم خیابان ها در این شهر می باشد، خیابان های که در شأن مردم زابل نیست‌.

به گزارش گندم خبر، حرکت رو به رشد شهرداری زابل در یکسال گذشته نوید روزهای خوب را برای تغییر در اوضاع وخیم شهری در زابل داده بود اما عدم شروع نهضت آسفالت در سال ۱۴۰۱ و رفع نقاط بحرانی آسفالت باعث شده است که وسایل نقلیه مردم در مدت کوتاه نیاز به تعمیر پیدا کند.

شرایط اقتصادی حاکم بر مردم و خرابی محورهای مواصلاتی درون شهری باعث تحمیل هزینه های گزافی بر مردم می گردد.

با توجه به نبود شغل و درآمد مناسب در استان سیستان و بلوچستان چنین هزینه های تحمیلیِ اضافه زندگی ها را دچار چالش های سختی می‌نماید.

در برخی نقاط شهر اقداماتی در حال انجام است اما نسبت به افزایش چشم گیر درآمد شهرداری نسبت به ادوار گذشته از محل پرداخت خسارت ناشی از حفاری های شرکت گاز و همچنین جذب بودجه و امکاناتی که با تلاش های نمایندگان به سوی شهرداری جاری گردیده باز هم تغییرات آن چنان که شایسته است قابل روئیت نمی باشد.

باید دید برنامه شهرداری برای شروع نهضت آسفالت در شهر زابل چگونه است تا کمی از هزینه های گزاف مردم در این شهر پر از غم بکاهد.

مجتبی نورا سردبیر رسانه گندم خبر

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=48011

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. اقا ما اسفالت جدید نمیخواهیم همون چهارتا خیابون درست وحسابی رو هم پر کردن از سرعت گیرهای غیر استاندارد که گویی برای متوقف کردن تانک درست کردن

  2. باسلام از زمانی که ما یاد می دهیم مردم محروم و مظلوم سیستان بابت خرابی خیابان های شهرستان زابل که مدت ها ی مدیدی است بعنوان لوله کشی آب و فاضلاب و الان هم که چند سالی است که به بهانه لوله کشی گاز خیابان را به ویرانه تبدیل کرده و به حال خود رها می کنند.هردم از این باغ بری می رسد.

  3. خدا خیرتون بده نمیدونم تا کى این اوضاع رو باید دید وکاری نکرد با دست روى دست گذاشتن آیا درست میشه

  4. سلام ببخشید شما از کی انتظار دارید مگر زابل شهردار یا شورای شهر دارد.من بعنوان یک شهروند بعید میدانم