خواهر و برادری بی بضاعت در انتظار یاری شما

  • کد خبر : 19610
  • ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۰:۰۵
خواهر و برادری بی بضاعت در انتظار یاری شما

شهرگندمــــ : پیرو  معرفی چند مورد خانواده بی بضاعت از لحاظ مالی به شما همراهان و با عنایت به کمکهای ویژه ای که از سوی شما گرامیان به این خانواده های شد , تصمیم براین شد که این رویه در مجله الکترونیکی شهرگندمــ نیز ادامه یابد و افراد نیازمند معرفی و شما عزیزان در صورت […]

شهرگندمــــ : پیرو  معرفی چند مورد خانواده بی بضاعت از لحاظ مالی به شما همراهان و با عنایت به کمکهای ویژه ای که از سوی شما گرامیان به این خانواده های شد , تصمیم براین شد که این رویه در مجله الکترونیکی شهرگندمــ نیز ادامه یابد و افراد نیازمند معرفی و شما عزیزان در صورت تمایل کمکهای خود را دراختیار گندمــ پرسی ها قرار دهید تا به طرز صحیح برای این خانواده ها هزینه شود.

لازم بذکر است گزارش کاملی از نحوه هزینه کرد مساعدتهای شما عزیزان در پایان کار ارائه خواهد شد.

url

تصاویری که مشاهده میفرمائید مربوط میشود به محل زندگی یک خواهر و برادر که سن و سالی از عمرشان گذشته و حال درکنار یکدیگر بدون داشتن هیچگونه امکاناتی زندگی میکنند.

درحال حاضر نیاز اولیه این دو عزیز ساخت سرویس بهداشتی و حمام میباشد که ان شالله با مساعدتهای شما گرامیان این امر هرچه سریعتر محقق شود.

لازم بذکر است نیازهای دیگر این خواهر و برادر , البسه گرم , پتو , بخاری , موکت یا فرش , سیمان و . . .  میباشد.

 

PicsArt_1415724170717

 

شماره کارت بانک صادرات بنام یونس دهمرده

6037691748512928

 

PicsArt_1415724270546

 

PicsArt_1415724348678

 

PicsArt_1415724437266

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19610

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. سلام یونس جان بی بضاعتی یک مورد مهم است که در شهر ومنطقه ما به راحتی نمی توان از ان گذشت .ولی نظافت وتمیز زندگی کردن مسئله مهم دیگری است که اگر این خواهر وبرادر از لحاظ جسمانی سالم هستند تصاویر شما گویای بی نظمی ونامرتبی محیط پیرامون آنهاست که هزینه ای نیز ندارد .

  2. البته چندان فرقی نمی کند ولی هویت ایرانی دارند یا از مهاجرین غیرایرانی هستند؟!!!

  3. سلام
    جای تاسف هست که انسانهای باید اینگونه زندگی وروزگار سپری کنند آقا یونس از اینکه به این مسائل می پردازی جای تقدیر هست ولی کمک به زندگی اینگونه افراد جامعه متولی درکشوردارد که متاسفانه این سازمانها و موسسات راه وهدف اصلی خودشون را گاهها فراموش می کنند ودرشناسائی افراد نیازمند جامعه تعلل دارند من وشماودیگران حداقل درشهر خودمون شاهد هستیم که این سازمانها وموسسات متولی بجای حمایت و تحت پوشش قراردادن اینگونه افراد جامعه درمواردی من غیر حق افرادی را تحت حمایت وپوشش قرارداده اند که زندگیشان حداقل در قشر متوسط و گاهها قشر بادرامد جامعه قرارد دارد انشاء الله این خبر و گزارش شما تلنگری باشه برای سازمانهای متولی این امر . یا علی

  4. سلام. آقای دهمرده ممنون از اینکه به این مهم پرداختین. اجرکم عندالله.