گندمــ پرس : جمعی از دانش آموزان سیستانی با ارسال تصاویری خواستار توجه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل جهت احداث دبیرستان دولتی بهیاری در شهر زابل شده اند.    این دانش آموزان با ارسال نامه ای خواستار احداث دبیرستان دولتی بهیاری در زابل شده اند. این مساله از زمانی رخ داد که زمزمه های مبنی […]

گندمــ پرس : جمعی از دانش آموزان سیستانی با ارسال تصاویری خواستار توجه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل جهت احداث دبیرستان دولتی بهیاری در شهر زابل شده اند.

 

 این دانش آموزان با ارسال نامه ای خواستار احداث دبیرستان دولتی بهیاری در زابل شده اند.

این مساله از زمانی رخ داد که زمزمه های مبنی بر درخواست اشخاصی جهت دریافت مجوز این دبیرستان بصورت غیرانتفایی , شنیده می شد که موجبات نگرانی  این دانش آموزان را فراهم اورد و این نوجوانان با خلاقیتی که داشتند به این شکل صدای خود را به گوش مسئولین مربوطه رساندند که این حرکت مطالبه گرانه جای تقدیر و تشکر دارد.

با توجه به اینکه تمامی کارشناسان امر اعم از مسئولین و کارشناسان آموزش و پرورش و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان شهرستان زابل متفق القول هستند که این دبیرستان باید در سیستان احداث شود , بنظر می رسد مسئولین محترم و در راس آنها شورای آموزش و پرورش زابل و دانشگاه علوم پزشکی زابل باید دراین خصوص اهتمام بیشتری بخرج داده و خواسته بحق دانش آموزان سیستانی را عملی نمایند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه