گندمـــ پرس : مدتی قبل مطلب ارسالی یکی از کاربران گندمــ پرس ,  تحت عنوان , پرتال استانداری به سمت جنوب استان غش کرد منتشر کردیم که پس از آن این مساله توسط مسئول این سایت برطرف شد و تصاویر سیستان نیز دراین پرتال مورد استفاده قرار گرفت. ماه قبل نیز همان کاربر نکته سنج […]

گندمـــ پرس : مدتی قبل مطلب ارسالی یکی از کاربران گندمــ پرس ,  تحت عنوان , پرتال استانداری به سمت جنوب استان غش کرد منتشر کردیم که پس از آن این مساله توسط مسئول این سایت برطرف شد و تصاویر سیستان نیز دراین پرتال مورد استفاده قرار گرفت.

ماه قبل نیز همان کاربر نکته سنج با ارسال تصویری از وبسایت شورای شهر نشان داد که این وبسایت مدت یکماه درخواب بوده است , پس از انتشار آن مطلب , این سایت اقدام به انتشار یک خبر در فردای همان روز کرد.

 

Untitled1

 

 

حال نیز کاربر مورد نظر با ارسال تصویری دیگر متذکر شده است که این سایت اینبار برای یک بازه زمانی دوماهه به خواب رفته است که نشان از عملکرد ضعیف شورای شهر دارد که هیچ مطلبی برای انتشار در این سایت وجود ندارد , بی گمان می توان براین مطلب صحه گذاشت زیرا اعضای شورای شهر نشان داده اند اگر عملکردی وجود داشته باشد به هر شکل ممکن سعی در اطلاع رسانی آن دارند.

 

20150622_121018

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه