خطبه های نماز جمعه این هفته زابل به امامت حضرت حجه الاسلام و المسلمین وحیدی خطیب موقت نماز جمعه زابل در محل مصلی المهدی زابل برگزار گردید. به گزارش گندمــــ پرس به نقل از وبسایت دفتر امام جمعه زابل حجت الاسلام وحیدی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت:خودم و شما بزرگواران را به […]

20140111_164659334931خطبه های نماز جمعه این هفته زابل به امامت حضرت حجه الاسلام و المسلمین وحیدی خطیب موقت نماز جمعه زابل در محل مصلی المهدی زابل برگزار گردید.

به گزارش گندمــــ پرس به نقل از وبسایت دفتر امام جمعه زابل حجت الاسلام وحیدی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت:خودم و شما بزرگواران را به رعایت تقوی الهی دعوت می کنم در همه حالات خداوند را ناظر بر اعمالمان داشته باشیم و به سراغ معصیت و گناه نرویم.

 

وی در ادامه با اشاره به 14 مرداد سالروز صدور فرمان مشروطیت گفت: دوران استبداد حکومت قاجار مردم را به جان آورد و مردم قیام کردند. پیشروی آنان هم علمای دین بودند هم در نجف و هم در ایران.مردم می خواستند عدالت در ایران اجرا شود.

 

حجت الاسلام وحیدی بی بصیرتی را از عوامل اصلی شکست مشروطیت دانست و اظهار داشت : مشکل اساسی جوامع این است که بصیرت و آگاهی ندارند و خوب و بد را به درستی تشخیص نمی دهند. و بی بصیرتی از مهم ترین عوامل شکست مشروطیت بود.

 

خطیب نماز جمعه زابل در ادامه سخنانش افزود: اگر می بینید انقلاب اسلامی ما هم به لطف و عنایت خداوند پابرجا بوده است دلیلش همین بصیرت و آگاهی مردم است. مردم زمانی که نیاز است در صحنه اند و از رهبرشان حمایت می کنند. از مسئولین حمایت می کنند. برای حفظ انقلاب و ارزش هایش جانشان را هم می دهند.

 

وی در ادامه با اشاره به جنایات آمریکا و 15 مرداد سالروز بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی گفت: در این بمباران بیش از 160 هزار کشته و مجروح شدند.یکی از خصوصیات استکبار فریبکاری است. استکبار می خواهد با رفتار منافقانه اش خود را دوستدار و خدمتگذار مردم و ملتها معرفی نماید و به این وسیله بر کشورها مسلط گردد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه